آب در مدیترانه گرم می شود: ارتش روسیه تمریناتی را در محل ناو هواپیمابر انگلیس آغاز می کند

[ad_1]

در بیانیه کتبی وزارت دفاع روسیه آمده است که ناوهای نیروی دریایی روسیه با هواپیماهای ضد زیردریایی IL-38 مانورهای تاکتیکی مختلفی را در دریای مدیترانه انجام می دهند.

در بیانیه ای مبنی بر اینکه یگان های نیروی دریایی درگیر در این رزمایش توسط هواپیماهای جنگنده Su-35 و Su-34 محافظت می شوند ، بالگرد ضد زیردریایی Ka-27 سوار بر ناوچه Admiral Makarov نیز در این تمرین شرکت کرد. پس از انجام موفقیت آمیز مأموریت های آموزشی و رزمی ، همه هواپیماها با سلامت به پایگاه هوایی Hmeimim بازگشتند. عبارات استفاده می شود

در این بیانیه با اشاره به اینکه نیروها تمرینات دفع حمله هوایی را نیز انجام داده اند ، آمده است: “نیروی دریایی ارتش همچنین مطالعات دفع حمله هوایی را انجام داده است. توجه ویژه ای به درگیری ها علیه پهپادها شده است.” اطلاعات گنجانده شده بود.

در این بیانیه آمده است که موشک جدید مافوق صوت روسی خنجر (خنجر) در برابر ناوهای هواپیمابر همچنین در محدوده رزمایش “هواپیماهای MiG-31K حامل داگر ، یکی از آخرین سیستم های موشکی ما و یک بمب افکن دوربرد -22m3 است. در دریای مدیترانه. انجام شده “عبارتی است که استفاده می شود.

برآوردها در رسانه های روسی اظهار داشت که این رزمایش که در دریای مدیترانه انجام شده ، همزمان با دوره حضور نیروهای انگلیسی ، از جمله ناو هواپیمابر “ملکه الیزابت” در منطقه بوده است.

در این خبر همچنین اشاره شده است که در چارچوب این رزمایش برخی از هواپیماها از پایگاه های هوایی روسیه به پایگاه “همیمیم” در سوریه منتقل شده اند.

روسیه تصاویری از کشتی جنگی انگلیس را منتشر می کند: عکس های هشدار دهنده موجود نیست

جهان

روسیه تصاویری از کشتی جنگی انگلیس را منتشر می کند: عکس های هشدار دهنده موجود نیست[ad_2]