آتش سوزی جنگل ها در بولیوی: 280 هزار هکتار زمین خاکستر شده است

[ad_1]

آتش سوزی جنگل ها در شرق بولیوی به دلیل درجه حرارت بالا و وزش باد شدید مهار نمی شود. آتش سوزی های جاری در استان سانتا کروز که بیشترین آسیب را از آتش سوزی دیده است ، تاکنون 280 هزار هکتار از زمین ها را به خاکستر تبدیل کرده است. در مبارزه با آتش سوزی جنگل ها ، علیرغم حمایت آتش نشانان داوطلب ، مقامات محلی کافی نبودند و حمایت های آتش نشانان و تجهیزات توسط دولت مرکزی برای حمایت از تلاش های اطفای حریق ارائه شد. برخی از شهرداری ها اعلام کردند که حمایت مورد نظر ناکافی است.

  • تاکنون بیش از 50 هزار هکتار زمین در شهر Robore در شهر Chikitos ، در استان سانتا کروز سوزانده شده است. ادواردو دیاز ، شهردار Robore در بیانیه ای گفت که تمام منابع برای اطفاء حریق به پایان رسیده است و حمایت های ارسال شده از سوی دولت مرکزی به دلیل وقوع آتش سوزی های دیگر در کشور پایان یافته است. شهردار دیاز با بیان اینکه Robore در آتش است ، گفت که فقط تیم داوطلب در حال حاضر از تلاش های اطفای حریق حمایت می کند و برای اطفای حریق به کمک بیشتری نیاز است.

به گفته سازمان غیردولتی بنیاد دوستان طبیعی (FAN) ، در مجموع 749000 هکتار جنگل در کشور بین ژانویه تا جولای سال جاری سوزانده شده است. FAN گزارش داد که 62 درصد بیشتر از جنگل های خاکستری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خاکستر شده است.

اعتقاد بر این است که آتش سوزی جنگل ها در کشور که معمولاً در نتیجه سوختن مزارع برای رهایی از علف های هرز و کاشت رخ می دهد ، به دلیل درجه حرارت بالا ، خشکسالی و باد شدید افزایش یافته است.

بزرگترین آتش سوزی در تاریخ ایالات متحده: آتش کالیفرنیا قابل کنترل نیست

عکس 21

عنوان

این آتش سوزی ها که در نقاط مختلف در امتداد خط شمال به جنوب در مرز شرقی ایالت کالیفرنیای آمریکا ادامه دارد و روزها در تلاش برای خاموش شدن است ، منطقه ای که خانه ها در آن واقع شده اند را تهدید می کند.

عنوان

با افزایش اثر آتش سوزی در بخش شمالی ایالت ، تلاش برای اطفای حریق جنگل ها در غرب با سرعت کامل ادامه دارد. تا کنون 67 خانه به دلیل آتش سوزی کاملاً غیر قابل استفاده شده اند و حدود 2000 خانه تخلیه شده است.

عنوان

با تأثیر گرم شدن کره زمین ، موج گرما ، که بالاتر از هنجارهای فصلی است ، سرعت آتش را افزایش می دهد.

عنوان

آتش سوزی دیکسی که در منطقه ای در نزدیکی مرز نوادا در کالیفرنیا رخ داده است ، 12 روز و آتش سوزی در تمارک 22 روز در تلاش برای اطفای حریق بوده است.

عنوان

وضعیت اضطراری در شهرستانهای پلوماس ، آلفین ، بوته و لاسن در کالیفرنیا و داگلاس ، نوادا اعلام شد.

عنوان

از سوی دیگر ، آتش سوزی بوتلگ در اورگان ، بزرگترین آتش سوزی در این کشور ، 20 روز است که ادامه دارد. 2200 آتش نشان در اطفاء حریق در منطقه قاچاق مشارکت دارند. آتش نشانان اعلام کردند آتش سوزی بوتلگ تا حد زیادی مهار شده است ، اما شعله های آتش همچنان هزاران خانه را تهدید می کند.

عنوان

نزدیک به 3000 هکتار زمین و بیش از 200 خانه در آتش سوزی یونان “الشا” آسیب دید که در مونتانا تلاش کرد تا 18 روز خاموش شود. نزدیک به 3000 هکتار زمین و بیش از 200 خانه در آتش سوزی یونان “الشا” آسیب دیدند ، که تلاش کرد در ایالت مونتانا به مدت 17 روز خاموش شود.

عنوان

88 آتش سوزی وجود دارد که 6 مورد از آنها بزرگ است ، در ایالات متحده ، بیشتر در ایالت های غربی. در آتش سوزی های تاکنون ، تقریباً 553 هزار هکتار از مساحت جنگل خاکستر شده است.

عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان

بزرگترین آتش سوزی در تاریخ ایالات متحده: آتش کالیفرنیا قابل کنترل نیست

مبارزه با بزرگترین آتش سوزی جنگل های تاریخ در ایالت کالیفرنیای آمریکا روزهاست که ادامه دارد. بسیاری از خانه ها و سازه های دیگر در آتش سوختند. در شرایطی که شعله های آتش مناطق عمومی را تهدید می کند ، در پلوماس ، آلفین ، بوته و لاسن و داگلاس ، نوادا وضعیت فوق العاده اعلام شده است.

آتش سوزی جنگل ها در تعادل وحشتناک ایالات متحده: منطقه سوخته همراه با اندازه نیویورک لس آنجلس و شیکاگو

جهان

آتش سوزی جنگل ها در تعادل وحشتناک ایالات متحده: منطقه سوخته همراه با اندازه نیویورک لس آنجلس و شیکاگو[ad_2]