آفریقا مرکز جهان خواهد بود – ینی چافاک

[ad_1]

رئیس جمهور گینه ، پروفسور دکتر آلفا کوند ، از گروه Albayrak بازدید کرد. احمد آلبایراک ، رئیس گروه Albayrak ، نوری آلبایراک ، نایب رئیس گروه Albayrak ، حسین لیک اوغلو ، سردبیر Yeni faafak و سرهت آلبایراک ، معاون مدیر شبکه تلویزیونی ، از رئیس جمهور کنده استقبال کردند. کوند در این بازدید در گفتگو با تلویزیون نت گفت روابط ما با ترکیه چندین سال است که در حال توسعه است و به لطف این توسعه سرمایه گذاران به گینه می آیند. به این ترتیب ، ترکیه به هدف گینه تبدیل شده است. “ او گفت.

با آرزوی توسعه روابط

  • کوند سخنان خود را اینگونه ادامه داد: “آنها به فرانسه رفتند ، اکنون به ترکیه می روند. من از پیشرفت روابط بسیار راضی هستم. فکر می کنم جلوتر هم برود. من تلاش می کنم روابط بین ترکیه و گینه را در اولویت قرار دهم. ورود کارآفرینان ترک به گینه مسئله مهمی است. هدف ما استقبال از سرمایه گذاران آینده است. با توسعه روابط بین گینه و ترکیه ، تنوع محصولات نیز افزایش می یابد. ما بیشتر محصولات ترکیه ای را پیدا می کنیم. ”

مهم این است که تنها رأی برای موفقیت باشید

کوند با اشاره به اینکه آفریقا در سال 2050 مرکز جهان خواهد بود ، در پایان گفت: “آفریقا بسیار مهم است. من متقاعد شده ام که تا سال 2050 ، آفریقا مرکز جهان خواهد بود. جمعیت آفریقا جوان ترین خواهد بود. من فکر می کنم که آفریقا با منابع معدنی خود قاره شماره یک در جهان خواهد بود. به این ترتیب ، آفریقا از جایگاه مهمی برخوردار خواهد شد. وقتی این کار را انجام دهیم ، می توانیم به نقطه مهمتری از چین برسیم. اما برای دستیابی به این مهم است که آفریقا تنها صدا باشد. ”

مصاحبه کامل کاندی درباره روابط ترکیه و گینه امروز از تلویزیون پخش می شود.

با تشکر از شما ALBAIRAK

  • کونده با بیان اینکه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان سهم عمده ای در توسعه گینه داشته است ، گفت: “من قصد دارم گینه را توسعه دهم و پس از نیجریه آن را به دومین اقتصاد برتر آفریقا تبدیل کنم. اول از همه ، اردوغان برادر من است. من اینطور می بینم. مشاغل زیادی در گینه در جریان است. اردوغان نقش مهمی در ورود آلبایراک به گینه ایفا کرده است. آلبایراک کار شگفت انگیزی را در گینه انجام داده است. بسیار موفق بود. در محاکمه بعدی ، ما دوباره از آقای اردوغان درخواست حمایت می کنیم. ما می خواهیم او با بهره گیری از ثروت منابع ما پروژه های جدیدی را توسعه دهد. ما می خواهیم از اردوغان برای توسعه گینه حمایت کنیم. ”[ad_2]