اتحادیه بین المللی دانشمندان مسلمان خواستار مجازات اعدام در مصر است: ما باید با آنها روبرو شویم

[ad_1]

در مورد اعتراضات به کودتا در میدان Rabiat’ul Adevia مصر ، مجازات اعدام برای 12 نفر صادر شد ، از جمله محمد البیلتاچی دبیر کل HAPPP ، صفوت حجازی و عبدالرحمن البر رهبران اخوان. اتحادیه جهانی علمای مسلمان نسبت به تصویب احکام آنها واکنش نشان داده است.

  • در بیانیه اتحادیه آمده است که احکام اعدام فوق الذکر برای آینده و عزت بشریت بسیار ناامیدکننده است ، صدای ضعیفی که توسط جهان اسلام و سایر کشورهای به اصطلاح متمدن مطرح می شود.

اتحاد. اتصال، ” از طرف همه بخشها ، ما به عنوان یک انجمن بین المللی همبستگی مسلمانان ، پروفسور دکتر محمد بیلتاچی ، پروفسور دکتر عبدالرحمان البر و دکتر نماینده هستیم. اسامه یاسین ، دکتر ما دولت نظامی مصر را که 12 نفر را به اعدام و 32 نفر را به حبس ابد از جمله صفوت حجازی محکوم کرد ، به شدت محکوم می کنیم. همه بخشهای حساس ، انجمنهای حقوق بشری ، علیه دولتهایی که حقوق بشر را نقض می کنند و آزار و اذیت حقوق بشر را به بی رحمانه ترین شکل چه در مصر و چه در سایر نقاط جهان مجازات می کنند ،

ما از سازمان های غیردولتی و دادگاه های حقوق بشر می خواهیم که واکنش نشان دهند ، گام بردارند و در برابر آنها بایستند. “

دادگاه عروسکی 12 اعدام دیگر نیز صادر می کند

جهان

دادگاه عروسکی 12 مورد دیگر را اعدام کرد

چی شد؟

پس از قدرت گرفتن ارتش در مصر در 3 ژوئیه 2013 ، اعتراضات گسترده ای در پایتخت قاهره ، میادین رابیتعول آدویا و نهدا برگزار شد و صدها نفر با تخلیه میادین با دخالت خونین امنیت ، جان خود را از دست دادند نیروهای در 14 آگوست 2013

هزاران نفر در جریان عملیات ضد کودتا دستگیر شدند و در پرونده های مربوط به آنها احکام اعدام و مجازات های ابد صادر شد.

حکم اعدام صادر شده توسط دادگاه جنایی قاهره در سپتامبر 2018 علیه 12 نفر از مخالفان کودتا ، از جمله دبیرکل HAP ، بیلتاچی ، رهبران اخوان حجازی و بر ، روز گذشته توسط دادگاه عالی تأیید شد.

حتی برای مراسم خاکسپاری وی هیچ استراحتی وجود ندارد

برنامه

حتی برای مراسم خاکسپاری وی هیچ استراحتی وجود ندارد

آزار و اذیت اخوان ، که با کودتا هفت سال پیش مخالفت کرد ، ادامه دارد: 2 نام اعدام شدند

جهان

آزار و اذیت اخوان ، که با کودتا هفت سال پیش مخالفت کرد ، ادامه دارد: 2 نام اعدام شدند[ad_2]