اردوگاه مهاجران در کاله فرانسه پراکنده شد: 30 کودک نیز از مکانهای خود برداشته شدند

[ad_1]

وزیر کشور فرانسه ، جرالد دارمانین ، اظهارات فرماندار پاس دو کاله را در پروفایل خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و گفت که یک اردوگاه غیرقانونی در کاله با تصمیم و دستورالعمل دادگاه تخلیه شده است. در بیانیه دفتر فرمانداری ، تلاش برای پناه بردن در آشیانه های زمین خالی در جاده Saint-Omer Calais. گفته می شود که صدها مهاجر از جمله حدود 30 کودک توسط پلیس برداشته شده اند.

در این بیانیه آمده است كه مهاجران ساكن در آشیانه تهدیدی برای سلامت جامعه ، برهم زدن نظم عمومی و حدود 50 خانواده كه در نزدیكی ساكن هستند از اردوگاه شكایت می كنند.

  • مطبوعات فرانسه گزارش دادند که به مدت دو روز درگیری بین پلیس در تلاش برای پراکنده کردن اردوگاه و ساکنان اردوگاه بوده است.
کودکان پناهنده در کاله در وسط باقی مانده اند

جهان

کودکان پناهنده در کاله در وسط باقی مانده اند

پناهندگان زیادی هستند که می خواهند به انگلستان بروند

خاویر برتراند ، رئیس شورای منطقه ای او دو فرانس ، که فرمانداری پاس دو کاله با آن در ارتباط است ، و ناتاتا بوچارد ، شهردار کاله ، گزارش شده است که از پناهگاه های آشیانه ها جلوگیری می کند تا از تشکیل یک اردوگاه بزرگ مهاجران.

در شهر كاله ، واقع در مرز بلژيك و فرانسه ، پناهندگان بسياري هستند كه براي عبور از انگلستان در انگلستان تلاش مي كنند. اردوگاه پناهجویان در کاله که “جنگل وحشی” نامیده می شود در سال 2016 توسط پلیس فرانسه تخریب شد.

مرز بین ترکیه و یونان در برابر مهاجران از اتحادیه اروپا

جهان

“سدی دیجیتالی” در برابر مهاجران از اتحادیه اروپا در مرز بین ترکیه و یونان ساخته شده است!

مرز بین ترکیه و یونان در برابر مهاجران از اتحادیه اروپا

جهان

“مانع دیجیتالی” در مرز ترکیه و یونان در برابر مهاجران از اتحادیه اروپا ساخته شده است!

شرمنده كاله براي اروپا

جهان

شرمنده كاله براي اروپا[ad_2]