استفان جکسون بازیکن سابق بسکتبال NBA مسلمان می شود

[ad_1]

استیون جکسون ، قهرمان سابق بسکتبال NBA در پروفایل شبکه اجتماعی خود مسلمان بودن خود را اعلام کرد.

با اعلام اینکه وی یک مسلمان است با دو عکس جداگانه ، جکسون ؛ وی گفت: “امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. دیدار با خواهر و برادرهایم افتخار بود.”

جکسون در تیم های زیادی بازی کرده است ، از جمله نیوجرسی نتز ، ایندیانا پیسرز ، گلدن استیت واریورز ، میلواکی باکس ، شارلوت بابکتس ، سن آنتونیو اسپرز و لس آنجلس کلیپرز.

دوستانش گفتند: “ستاره سابق NBA مسلمان شده است. الحمدلله. برادر من به اسلام خوش آمدید. خداوند زندگی را در این دنیا و فراتر از آن آسان کند.”

بلک فلوید ، کشته شده در ایالات متحده ، بهترین دوست او بود

جکسون 42 ساله با اظهارات خود در مورد قتل جورج فلوید ، که سال گذشته عواقب جهانی داشت ، توجه را جلب کرد.

استیون جکسون بازیکن بسکتبال معروف تأکید کرد که وی دوست فلوید مقتول است و برای پاسخ دادن به این حادثه همه تلاش خود را انجام خواهد داد: “ما با جورج در تگزاس آشنا شدیم. ما بسیار شبیه هم بودیم. او دوقلوی من بود. سپس دوستی ما پیشرفت کرد و همه هوستون. هر زمان که می روم اولین توقف من کشور او خواهد بود. بسیاری از مردم می توانند از دوستی شما به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای سو abuse استفاده کنند. جورج همیشه از من حمایت می کرد. اگر کسی وجود داشت که واقعا بدون علاقه به من عشق می ورزید ، جورج فلوید. هیچ عدالتی ، صلحی وجود ندارد. من به دنبال حق او خواهم بود. ”

مادر و پسر جهانگردان آمریکایی پس از شنیدن اذان در کاپادوکیا ، جایی که برای تعطیلات آمده بودند ، مسلمان می شوند

بازی 01:31

مادر و پسر جهانگردان آمریکایی پس از شنیدن نماز در کاپادوکیا ، جایی که برای تعطیلات آمده بودند ، مسلمان می شوند

رامونا اسمیت 59 ساله و پسر 28 ساله اش مایکل دونلوپ که در لوئیزیانای آمریکا زندگی می کنند و مدتی پیش به کاپادوکیا آمده بودند پس از شنیدن اذان در نوشیر تصمیم به مسلمان شدن گرفتند. پس از مراسم غسل تعمید در دفتر مفتی استان ، رامونا اسمیت 59 ساله “آلی نور” نامگذاری شد ، در حالی که پسرش مایکل دونلوپ 28 ساله نام “زکریا دیوید” را به خود گرفت.
[ad_2]