این عکس ها در شبکه های اجتماعی منتشر شد

[ad_1]

او یکی از تاریک ترین روزهای تاریخ ایالات متحده را پشت سر می گذارد. در حالی که چهار نفر در حمله به ساختمان کنگره طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن ، پایتخت ایالات متحده جان خود را از دست دادند ، 52 نفر بازداشت شدند.

کنفرانس تحت حرفه ای

هزاران معترض که پس از تجمع مقابل کاخ سفید به کنگره آمریکا راهپیمایی می کردند ، با عبور از موانع روبروی ساختمان کنگره ، سعی در ورود به ساختمان داشتند.

چگونه شروع شد؟

در شبکه های اجتماعی ، روز سوگند ترامپ و هرج و مرج در مطبوعات دیروز مقایسه شد و درباره “چگونه شروع شد و چگونه پایان یافت” اظهار نظر کرد.

جالب ترین عکس ها از ایالات متحده آمریکا: شبی که شبیه فیلم های اکشن نیست!

عکس 23

جالب ترین عکس ها از ایالات متحده آمریکا: شبی که شبیه فیلم های اکشن نیست!

در جریان حمله حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی ، چهار نفر کشته و 52 نفر بازداشت شدند. تصاویر جالبی از این شب پرحادثه در رسانه ها پخش شد.

شلوغ ترین شب در ایالات متحده: یورش در ساختمان کنگره صورت گرفت

عکس 16

عنوان

معترضین برای حمایت از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن جمع شدند و پس از سخنرانی ترامپ به سمت ساختمان کاپیتول حرکت کردند.

عنوان

معترضانی که از ادعای ترامپ مبنی بر دزدیده شدن انتخابات و ایجاد فساد درهم آمیخته حمایت می کنند و به عنوان “میهن پرست” شناخته می شوند ، در ادامه رای گیری برای تأیید ریاست جمهوری جو بایدن در کنگره با پلیس در مقابل ساختمان درگیر شدند.

عنوان

با تشدید حوادث ، رای بایدن به حالت تعلیق درآمد ، مایک گالاگر مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای گفت: “لطفا به خانه خود برگردید. این کار تمام شد “.

عنوان

در مقطعی معترضین که از حصار پلیس عبور کردند وارد ساختمان کنگره شدند. طبق اولین اطلاعات دریافت شده ، گزارش شده است که زنی بر اثر اصابت گلوله به قفسه سینه به شدت زخمی شده است.

عنوان

در حالی که به شهروندان در ساختمان کنگره که از هر طرف محاصره شده بود ، دستور داده شده بود که از پنجره ها و درها دور بمانند ، در پایتخت این کشور منع رفت و آمد اعلام شد.

عنوان

پلیس برای متفرق کردن جمعیت جمع شده در پایتخت با گاز اشک آور وارد عمل شد. گفته می شود برخی از معترضان بر اثر بمب های گاز اشک آور زخمی شده اند.

عنوان

با ادامه وقایع ، رئیس جمهور ترامپ ، که بیانیه ای در پروفایل شبکه های اجتماعی خود ارائه داد و بلافاصله پس از آن ، در یک کنفرانس مطبوعاتی ، معترضان را به بازگشت به خانه های خود فراخواند. رئیس جمهور ترامپ که خواستار آرامش بود ، گفت: “حق با شماست ، اما با آرامش به خانه بروید.”

عنوان

وی در بیانیه ای که درباره وقایع کاپیتول رئیس جمهور ایالات متحده بایدن بیان کرد ، خشونت هایی را که در پایتخت نشان داد حمله به دموکراسی توصیف کرد.

عنوان

بایدن ، در این ساعت ، دموکراسی ما مورد حمله بی سابقه قرار گرفته است. این با هر آنچه امروز می بینیم متفاوت است. حمله به قلعه آزادی ، پایتخت. حمله به نمایندگان مردم ، پلیس کاپیتول هیل و کسانی که برای محافظت از آنها قسم خورده اند. و کارمندان دولت در قلب جمهوری ما کار می کنند. بگذارید خیلی صادق باشم صحنه های هرج و مرج در پایتخت واقعاً منعکس کننده ایالات متحده نیست. آنچه ما دیده ایم افراط گرایانی هستند که به قانون شکنی متعهد هستند. این یک مخالفت نیست. این یک اختلال است. این هرج و مرج است. این اختلاف است. و حالا او گفت باید پایان یابد.

عنوان

در بیانیه نیروهای امنیتی فدرال آمده است که آنها دو بمب لوله ای در نزدیکی ساختمان کاپیتول پیدا کرده اند.

عنوان

منابع امنیتی می گویند یکی از بمب ها در ساختمانی بود که دفاتر کمیته ملی جمهوری خواهان در آن قرار داشت و دیگری در ساختمان کنگره بود.

عنوان

مقامات گفتند که اینها مواد منفجره واقعی بودند و برای ایمن سازی آنها در حال نابودی بودند و پس از کشف بمب مقر کمیته ملی جمهوری خواه تخلیه شد.

عنوان

در بیانیه نیروهای امنیتی آمده است: معترضانی که وارد ساختمان کنگره شده بودند بیرون آورده شده و کنگره توسط معترضین آزاد شده است. پلیس 20 نفر را بازداشت کرد.

عنوان

از سوی دیگر ، نتایج دور دوم انتخابات سنا که در ایالت جورجیا برگزار شد ، اعلام شد.

عنوان

براساس نتایج ، نامزدهای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک در انتخابات سنا پیروز شدند. طبق نتایج غیررسمی ، دموکرات ها کنترل کامل سنا را به دست گرفتند.

عنوان

شلوغ ترین شب در ایالات متحده: یورش در ساختمان کنگره صورت گرفت

هواداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به پایتخت حمله کردند. پلیس راه های ورودی و خروجی را مسدود کرد.[ad_2]