این پزشک آمریکایی 2 هفته پس از دریافت واکسن Pfizer درگذشت

[ad_1]

مبارزه با اپیدمی در ایالات متحده ، کشوری که بیشتر تحت تأثیر اپیدمی ویروس کرونا قرار دارد ، ادامه دارد. سرانجام ، واکسیناسیون در ایالات متحده ادامه دارد ، که در طی 1 روز بیش از 4000 ضرر در برابر تاج از دست داده است.

در کشوری که این واکسن که توسط شرکت دارویی آمریکایی Pfizer تولید شده بود ، در اختیار متخصصان بهداشت قرار گرفت ، پزشکی به نام Gregory Michael که واکسن کرونر داشت ، 2 هفته پس از واکسن درگذشت.

گریگوری مایکل ، که در بیمارستانی در فلوریدا کار می کند ، 3 روز پس از دریافت اولین دوز واکسن در 18 دسامبر ، روی دست و پاهای خود ظاهر شد.

هایدی نکلمان در بیانیه ای در پروفایل شبکه های اجتماعی خود گفت که گریگوری مایکل به بیمارستان رفته و شمارش خون وی بسیار کمتر از حد طبیعی است. نکلمان با اشاره به اینکه همسرش بعداً به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد ، افزود که همسرش پس از مدت کوتاهی درگذشت.

“مرگ او 100 درصد مربوط به واکسیناسیون است”

نکلمن با ادعای ارتباط داشتن مرگ همسرش با واکسن کرونا ویروس گفت: “من فکر می کنم مرگ او 100 درصد مربوط به واکسن است. سلامتی او بسیار خوب بود. سیگار نمی کشید. او تمام مدت درگیر ورزش بود. ما یک کانو داشتیم. او از آنها استفاده می کند. او یک ماهیگیر در اعماق دریا بود. “مرگ ناگهانی وی توضیحی غیر از واکسیناسیون ندارد.”

دارن کپارارا ، مدیر عملیات ممیزی میامی گفت که او در حال بررسی نقشی است که COVID-19 می تواند در مرگ گریگوری مایکل بازی کند. علت مرگ مایکل در حال بررسی است.[ad_2]