با ارزش ترین مهارت ها برای توسعه دهندگان نرم افزار که اکنون استخدام شده اند

[ad_1]

به عنوان یکی از معدود زمینه های واقعی رشد در دهه اخیر ، توسعه نرم افزار یک مهارت مداوم مورد جستجو است که طیف وسیعی از نقش ها ، رشته ها و چارچوب ها را در بر می گیرد. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک شما را در بهترین موقعیت ممکن برای بهره مندی از مزایای خود قرار می دهد ، می تواند کمی احساس تکان دادن Magic 8 Ball را ایجاد کند ، اما برخی از روندهای صنعت وجود دارد که به شما کمک می کند سرمایه گذاری ماهرانه ای انجام دهید.

این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بیماری همه گیر COVID-19 همچنان تأثیر منفی بر بازار جهانی کار دارد. تا سپتامبر سال 2020 ، بیش از 14 میلیون آمریکایی تقاضای کمک هزینه بیکاری و بخش IT آمریكا در جولای و آگوست بیش از 320،000 شغل از دست داد، طبق گزارش CompTIA.

[ Also on InfoWorld: Black developers tell how the US tech industry could do better ]

بر اساس اعلام هیئت کار ، فقط در انگلستان تعداد نقش های تبلیغاتی توسعه دهندگان نرم افزار و مهندسین نرم افزار در جولای 2020 نسبت به سال قبل 33٪ کاهش یافته است. کتابخانه CV.

با نگاهی فراتر از همه گیری ، تعداد توسعه دهندگان نرم افزار در سراسر جهان نیاز به بازیابی دارند ، این بدان معنی است که رقابت برای استعداد فقط باید تقویت شود. در سال 2018 ، 23 میلیون توسعه دهنده نرم افزار وجود دارد تجزیه و تحلیل شرکت داده ایوانز، پیش بینی می شود که قبل از تعدیل بیماری همه گیر ، تا سال 2023 به 27.7 میلیون نفر برسد.

از آنجا که این وضعیت در سطح زمین وجود دارد ، کدام یک از مهارتهای توسعه دهنده در بازار امروز بیشترین ارزش را دارند؟ ما داده ها را مرور کردیم تا بهترین مهارت ها را برای توسعه دهندگان در سال های آینده پیدا کنیم و نحوه دستیابی به بهترین موفقیت در بازار کار فعلی را بررسی کنیم.

تخم مرغ خود را در یک سبد قرار ندهید

توسعه دهندگان غالباً با توجه به صلاحیت خود با برخی زبانها و چارچوبهای برنامه نویسی ارزیابی و ارزیابی می شوند ، اما لازم به یادآوری است که اینها مهارتهای قابل انتقال هستند.

Stack Overflow از هزاران توسعه دهنده سوال کرده است که چند بار یک زبان یا چارچوب جدید برای آن یاد می گیرند نظرسنجی توسعه دهندگان برای سال 2020، با حدود 75٪ از پاسخ دهندگان گفت که آنها حداقل سالی یک بار فن آوری جدید را می آموزند.

هیو اینگرام ، رئیس مهندسی فناوری استخدام گفت: “زبانها و ساختارها بسیار شبیه به هم هستند ، بنابراین تفاوت بین زبانهای برنامه نویسی بسیار کمتر از کلمه گفتاری است. تغییر از PHP به پایتون مانند یادگیری زبان فرانسه نیست.” کارکنان پیوست شده او می گوید

به عنوان مثال ، اینگرام می گوید اگر او یک توسعه دهنده React استخدام کند ، “اگر آنها قبلاً React را انجام دهند ، اگر آنها Angular ، J Query یا حتی Javascript وانیل را انجام دهند ، بدش نمی آید که بتوانند React را خیلی سریع دریافت کنند.” “

در توسعه نرم افزار ، مانند بسیاری از مسیرهای شغلی ، مهارت های قابل انتقال قابل اثبات از لیستی از مهارت های لباسشویی با ارزش ترند و بسیاری از مدیران استخدام به طور فزاینده ای مورد توجه قرار می گیرند ، طبق گفته HackerRank.

بعضی از مهارتها از دیگران گرمتر است

با در نظر داشتن این موضوع ، در حال حاضر مهارت ها و چارچوب های بسیار جویا شده ای وجود دارد که در رزومه شما با ارزش تر از هر چیزی که وجود دارد مانند Javascript یا C ++.

Rust و Dart هر دو زبان برنامه نویسی سبک هستند که به سرعت در میان توسعه دهندگان محبوبیت پیدا کردند و در بین سالهای 2018-2019 در لیست زبانهای برنامه نویسی GitHub با رشد سریع قرار دارند.

به همین ترتیب ، زبان برنامه نویسی خود گوگل در بازار استخدام فناوری Hired رونق گرفته است ، که مهندسان بسیار واجد شرایط را به طور متوسط ​​9+ درخواست مصاحبه نامزد کسب کرده است و Skala و Ruby با بیش از هشت برنامه به آنها نزدیک هستند. برای مصاحبه با یک نامزد در سال 2019

[ Tune into Serdar Yegulalp’s Smart Python video tutorials to learn smart Python tricks in 5 minutes or less ]

هنوز هم ، جاوا و جاوا اسکریپت احتمالاً بهترین زبان های برنامه نویسی هستند که می توانید یاد بگیرید اگر تازه شروع به کار کرده اید. در واقع ، بر اساس تجزیه و تحلیل سایت محبوب شغلی ، جاوا دومین مهارت پس از SQL برای کارفرمایان است که به دنبال آن بیشتر است. واقعاً.

سپس پایتون وجود دارد ، که در دهه گذشته به سرعت مهارت های خود را افزایش داده است. زبان برنامه نویسی مورد علاقه محققان داده اکنون با توجه به میلیون ها آگهی استخدام ایالات متحده در Indeed.com بین 2014 و 2019 سومین مهارت جستجو شده است.

همچنین پس از جهش 2.01 درصدی در سال گذشته ، به عنوان زبان برنامه نویسی Tiobe سال 2020 انتخاب شد فهرست محبوبیت زبانی Tiobeبرابر کردن C ++ ، که 1.99 درصد افزایش یافت.

این پول همچنین می تواند خوب باشد ، با توجه به متوسط ​​حقوق برای یک توسعه دهنده با تجربه Python 91000 دلار مقیاس پرداخت. برای مقایسه ، الف توسعه دهنده جاوا به طور متوسط ​​74000 دلار است که نشان دهنده عرضه بیشتر این مجموعه مهارت است.

گزارش GitHub در مورد وضعیت Octoverse برای سال 2019 زمینه هایی را ارائه می دهد:

در پشت رشد پایتون ، جامعه درحال رشد متخصصان و علاقه مندان به علوم داده – و ابزارها و چارچوب هایی که هر روز استفاده می کنند ، قرار دارد. این موارد شامل بسیاری از بسته های اصلی علوم داده مبتنی بر پایتون است که به طور همزمان موانع موجود در علم داده را کاهش می دهد و برای پروژه های دانشگاهی و شرکت ها اساسی است.

در سال 2019 ، پایتون همچنین از جاوا به عنوان دومین زبان محبوب پیشی گرفت GitHub توسط کارکنان انبار برای اولین بار شاه مرده است ، زنده باد شاه.

تغییر ماهیت مهارت های خلفی

با تمرکز بر قسمت انتهایی ، از نظر مهارت مسیر مشخصی برای سفر وجود دارد: کانتینرها و ابر بومی.

مهارت های عمومی رایانش ابری معمولاً با فروشنده های اصلی همسو می شوند: Amazon Web Services (AWS) ، Microsoft Azure و Google Cloud Platform. مدیران استخدام تمایل دارند در برابر این مجموعه مهارت های خاص استخدام کنند تا توسعه دهندگان بتوانند به سرعت در تیم گنجانده شوند.

اگر می خواهید با یکی از آنها همسو شوید ، AWS همچنان محبوب ترین است ، زیرا بسیاری از شرکت ها خدمات خود را روی پشته AWS ساخته اند. در واقع تجزیه و تحلیل نشان داد که اعلان شغل برای توسعه دهندگان با تجربه در AWS از 2014 تا 2019 پنج برابر شده است ، که از تقاضای Azure و GCP بسیار جلوتر است.

از نظر کانتینرها ، نظرسنجی واقع در حقیقت نشان می دهد که تقاضای مهارت داکر همچنان در حال رشد است و از سال 2014 تاکنون 4162 درصد رشد کرده است و در بیش از 5 درصد مشاغل ایالات متحده در سال 2019 قرار دارد.

جستجوی مهارت با ابزار ارکستراسیون کانتینر Kubernetes و شبکه خدمات Istio به طور طبیعی دنبال می شود ، زیرا هر دو به روشی استاندارد صنعتی برای مدیریت محیط های کانتینر تبدیل شده اند.

طبق GitHub 2019 ، Kubernetes یکی از ده پروژه محبوب منبع باز است که توسط مشارکت کنندگان ارائه می شود وضعیت گزارش Octoverse. به همین ترتیب ، Istio با 194 درصد افزایش مشارکت در سال 2019 در میان سریعترین پروژه های شرکت کنندگان قرار گرفت.

[ Also on InfoWorld: The best free programming courses during quarantine | The best free data science courses during quarantine ]

پشته کامل را سفارش دهید

یکی از پیشرفت های اصلی توسعه دهندگان نرم افزار در چند سال اخیر ، افزایش اصطلاحاً اصطلاح است. یک توسعه دهنده “پشته کامل” ، مجموعه ای از همه معاملات است که می تواند کدگذاری جلو و عقب مورد نیاز برای ساخت و اجرای برنامه ها را در پایان اداره کند.

مطابق با گزارش مهارت های توسعه دهنده HackerRank 2020 مدیران استخدام در شرکت های با هر اندازه “با توجه به اینکه توسعه دهندگان تمام پشته اولویت اصلی هستند” موافقت می کنند ، 38 درصد گفتند که نقش اول آنها دیدار در سال 2020 است.

در مورد اینکه آیا یک توسعه دهنده کامل پشته در واقع یک شاخ است ، بحث هایی وجود دارد ، اما اگر می خواهید معیارهای استخدام مدیران را برآورده کنید ، باید هر دو زبان جلو مانند HTML / CSS و JavaScript را همراه با زبانهای انتهایی و چارچوب هایی مانند Node.js بدانید ، پایتون ، روبی و جاوا ، با برخی از مهارت های Git ، پایگاه داده ها و برنامه های وب یا تلفن همراه برای اندازه گیری مناسب درخواست می شود. موفق باشید.

داده ها هنوز روغن جدید هستند

ظهور دانش داده و شریک آن در جرم ، مهندس داده ، چندین زبان و مهارت را نیز دیده است که به طور مداوم بر محبوبیت آنها افزوده می شود.

ابزارهای جریان داده مانند کافکا ، انبارهای داده مدرن مانند Redshift و Snowflake و کتابخانه معروف یادگیری ماشین Tensorflow طی چند سال گذشته شاهد افزایش تقاضا بوده اند.

پایتون ، R و Spark مهارت هایی هستند که به سرعت رشد می کنند و امروزه همه گرسنگی مهارت های دانش داده را از سازمان ها برمی انگیزند.

این قبل از آن است که ما حتی در آبهای پیچیده آنچه شامل مهارت یادگیری ماشین و هوش مصنوعی است ، فرو برویم. این شاهد ظهور ابزارهای هدفمند ML مانند Pytorch بود.

مطمئناً همه نمی توانند دانشمند داده باشند و بسیاری از توسعه دهندگان این مجموعه مهارت ها را نخواهند داشت ، اما داشتن مهارت های اضافی به صلاحیت شما برای کار آسیب نمی رساند.

آموزش رسمی همه چیز نیست

در آخر ، مهم است که به یاد داشته باشید که یک مدرک رسمی در علوم کامپیوتر است لازم نیست برای یافتن شغل به عنوان توسعه دهنده نرم افزار در سال 2021

“بسیار مهم است که مدیران برای ارزیابی مهارتهای داوطلب متمرکز شوند ، نه برای نمایه سازی در آموزش و پرورش. در حالی که 50٪ مهندسان نرم افزار دارای مدرک علوم کامپیوتر هستند ، 32٪ دیگر یا کدنویسی را یاد گرفته اند یا یاد گرفته اند از طریق یک بوت کمپینگ کدگذاری – و آنها به خوبی می توانند از همان مهارت های برنامه نویسی برخوردار باشند “، مدیر عامل شرکت Mehul Patel در گزارش وضعیت مهندسان نرم افزار برای سال 2020 توسط استخدام کننده فناوری.

در واقع ، گوگل و مایکروسافت گزینه های دیگری برای مدارک استاندارد دانشگاه با گوگل ارائه داده اند طرح گواهی شغلی و طرح مهارتهای جهانی مایکروسافت.

[ Also on InfoWorld: What now? A developer’s guide to surviving the recession ]

طبق گفته گزارش مهارت های توسعه دهنده HackerRank 2020. علاوه بر این ، 32٪ از مدیران استخدام دوربین های شهر را به خود جلب می کنند و 72٪ از آنها می گویند که این مستاجران “به همان اندازه یا بهتر از دیگران برای کار آماده شده اند.[s]. “

مناظره فراتر از ارزش واقعی مدرک سنتی در علوم کامپیوتر خواهد بود تا یک مهندس موفق باشد ، اما آنچه مسلم است این است که مسیر ممکن است برای همه قابل دسترسی نباشد و این نباید این افراد را از بازار کار خارج کند.

حق چاپ © 2021 ارتباطات IDG ، شرکت

[ad_2]