با ظهور Homesuljok ، مقادیر جامونگ و تأمین غذا افزایش یافت

[ad_1]

همانطور که به لطف Crown 19 مردم بیشتر در خانه از شراب لذت می برند ، میزبان جامونگ به یک فهرست محبوب تحویل غذا تبدیل شده است.

Delivery Hero (DH) Korea ، که برنامه تحویل Yogiyo را اجرا می کند ، در تاریخ چهارم اعلام کرد که جامونگ بالاترین نرخ رشد سفارش را در سال گذشته نشان داده است. سال گذشته تعداد سفارشات جامونگ نسبت به سال قبل 515 درصد افزایش داشته است.

این مطالعه روی منوهای جدید انجام شده است ، به استثنای مرغ ، پیتزا و غذاهای چینی ، که غذاهای اصلی برای زایمان محسوب می شوند.

DH کره توضیح داد ، “جامونگ یکی از نمایندگی ترین میان وعده هایی است که می توانید با شراب از آن لذت ببرید.” از Crown 19. “

عادات غذایی همچنین 219٪ افزایش سفارشات را نشان می دهد و پس از جامونگ در رتبه دوم قرار دارد. مقام سوم Gopchang (163٪) ، نماینده صبحانه کره ای بود. گوپچانگ همچنین در سال گذشته در فهرست جستجوی محبوب Yogiyo در رتبه دوم قرار داشت.

کیم هیون دیوک ، رئیس دیتای کره در DH کره ، گفت: “فرهنگ غیر تماسی رایج در کرونا 19 بلافاصله در تغییر در منوهای زایمان منعکس می شود و تمایل بیشتری به مصرف کنندگان برای سفارش غذاهای مختلف برای لذت بردن وجود دارد. کمی خوشبختی در زندگی Zipcock.[ad_2]