برف و طوفان زندگی در ژاپن را فلج کرد: 13 کشته

[ad_1]

هوای سرد که در ژاپن ادامه داشت تأثیر منفی بر زندگی در نیگاتا و آکیتا داشت. بقطع برق در بیش از 100000 خانوار به دلیل وزش شدید باد تا 130 کیلومتر در ساعت ناشی از طوفان برفی که به مقیاس رسیده است ، رخ داده است. در ظهر ، برق تقریباً 50،000 خانوار احیا شد ، در حالی که تعمیرات مربوط به 50،000 خانوار باقی مانده گزارش شد. شرایط نامساعد جوی کار را دشوار می کند.

برف شدید جان 29 نفر را در ژاپن گرفت

جهان

برف شدید جان 29 نفر را در ژاپن گرفت

طوفان برفی باعث کشته شدن 13 نفر شد

گفته می شود در حوادث ناشی از برف ، یخ و باد 10 نفر در نیگاتا و 97 نفر در آکیتا زخمی شده اند. همچنین گزارش شده است که 13 نفر در ایالت آکیتا جان خود را از دست داده اند. خاطرنشان شد که تعداد کل افرادی که از ماه دسامبر بر اثر بارش شدید برف در مناطق مختلف کشور جان خود را از دست داده اند ، به 29 نفر افزایش یافته است.

گرما در توکیو: 27 نفر در یک هفته می میرند

جهان

گرما در توکیو: 27 نفر در یک هفته می میرند

وسایل نقلیه مسدود شده اند

استان های ایشیکاوا و تویاما نیز تحت تأثیر بارش سنگین برف قرار گرفتند. گفته می شود شب گذشته حدود 90 وسیله نقلیه در بزرگراهی هم مرز با دو کشور مسدود شد. این شرکت برای بهره برداران بزرگراه ها اعلام کرد که کار برف روبی ادامه دارد.

پروازها لغو شدند

شرایط آب و هوای سرد همچنین حمل و نقل هوایی در کشور را مختل کرد. امروز ، 247 پرواز داخلی که توسط هوکایدو و ایالات در سواحل دریای ژاپن برنامه ریزی شده بود ، به دلیل برف و باد شدید به تأخیر افتاد. شرکت های هواپیمایی خواستار به روزرسانی اطلاعات شده و گفته اند که ممکن است انصراف ها افزایش یابد.

در یک هفته 27 نفر بر اثر گرمای شدید هوا در توکیو جان خود را از دست دادند

عکس 7

عنوان

در هفته گذشته 27 نفر به دلیل گرمای زیاد در توکیو ، پایتخت ژاپن جان خود را از دست داده اند.

عنوان

به گفته تلویزیون عمومی NHK ، دفتر کمک های اجتماعی و بهداشت عمومی توکیو اطلاعات مربوط به مرگ و میر ناشی از درجه حرارت بالا را به روز کرده است.

عنوان

به ترتیب ، 27 نفر در سنین 50 تا 90 در هفته گذشته بر اثر گرمازدگی جان خود را از دست دادند.

عنوان

ثبت شده است که 70 درصد مرگ بیش از 70 سال بوده است ، 26 مورد در خانه رخ داده است ، 23 مورد از مرگ و میرها فاقد دستگاه تهویه بوده و یا از آنها استفاده می کنند.

عنوان

در کلان شهر توکیو ، که در این ماه تعداد مرگ های ناشی از گرمازدگی به 53 نفر افزایش یافته است ، متخصصان بهداشت توصیه می کنند که از دستگاه های تهویه و مصرف مکرر آب استفاده مداوم شود.

عنوان

از ابتدای آگوست ، دمای هوا در توکیو بین 32 تا 37 درجه بوده است.

عنوان

در یک هفته 27 نفر بر اثر گرمای شدید هوا در توکیو جان خود را از دست دادند

دمای بالا در توکیو ، پایتخت ژاپن باعث مرگ می شود. طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط اداره رفاه اجتماعی و بهداشت عمومی توکیو ، تعداد افرادی که در هفته گذشته به دلیل دمای بالا در این شهر جان داده اند ، به 27 نفر رسیده است.
[ad_2]