تأخیر فرانسه در کار واکسیناسیون ویروس کرونا مورد تمسخر قرار می گیرد

[ad_1]

طبق وب سایت Ourworldindata ، که اطلاعات به روز واکسن Kovid-19 را جمع آوری می کند ، کمپین واکسن سازی در سراسر جهان برای Kovid-19 آغاز شده است فرانسه آخرین کشور در لیست کشورهایی است که واکسن می زنند.

اگرچه آنها واکسیناسیون را در همان روز آغاز کردند ، اما بیش از 230،000 نفر در آلمان همسایه واکسینه شدند ، در حالی که فقط 450 نفر در فرانسه در یک هفته واکسینه شدند.

  • دولت پروژه Civic Collective را برای سرعت بخشیدن به روند کند آغاز خواهد کرد تا 35 نفر که امروز با قرعه کشی انتخاب می شوند ، بتوانند نظرات خود را در مورد استراتژی واکسیناسیون بیان کنند.

این کمپین ، که رئیس جمهور امانوئل مکرون از پیشرفت کند خود شکایت کرد ، در بالای لیست موضوعات ترند / TT به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت.

مصرف کنندگان در دستور کار “35 فرانسوی” ، “آهسته بالیوود (فیلم هندی)” ، “ما همه گیری را شگفت زده کردیم” ، “فرانسه نشان می دهد که ویروس در چشم او نیست.” ، “حتی زمانی که 850 نفر برای برای انجام تحقیقات … “،” از این پس ، همه چیز در کشور توسط این 35 نفر درخواست خواهد شد. “،” این 35 نفر برنامه ملی آموزش را رهبری می کنند. “،” 35 فرانسوی برای ساخت نیروگاه هسته ای انتخاب شدند. “او به اشتراک گذاشت .

و یک مصرف کننده گفت: “شورای ملی و مجلس سنا ما با حدود 1000 نماینده برای چه کاری استفاده می کنند؟” نظر خود را بیان کنید

بسیاری از کاربران ، با وجود پزشکان و متخصصین اپیدمیولوژی ، از استراتژی واکسیناسیون که برای 35 نفر باقی مانده انتقاد کرده اند.

قرنطینه رئیس جمهور فرانسه ماکرون پایان یافت

جهان

قرنطینه رئیس جمهور فرانسه ماکرون پایان یافت

واکنش کارشناسان

از طرف دیگر ، متخصصان بهداشت فرانسه نیز به عدم کفایت این کشور در کمپین واکسیناسیون اشاره کردند “نامزد کامل” رتبه بندی را پیدا کنید.

به گفته کارشناسان ، برای رسیدن فرانسه به هدف واکسیناسیون خود ، روزانه 32247 نفر باید واکسینه شوند.

از طرف دیگر ، گابریل آتال ، سخنگوی دولت ، بیانیه ای در مورد واکنش ها ارائه داد و استدلال کرد که فرانسه راهی متفاوت از دیگران را دنبال می کند و کمپین واکسیناسیون که 6 ماه به طول خواهد انجامید ، 7 روز ارزیابی نخواهد شد و اشاره کرد افراد در معرض خطر ابتدا واکسینه می شوند.

در اوایل دسامبر ، نخست وزیر ژان کاستکس در ژانویه گفت که نزدیک به 1 میلیون نفر در کشور واکسینه می شوند.

60 درصد مردم فرانسه از ماکرون ناراضی هستند

جهان

60 درصد مردم فرانسه از ماکرون ناراضی هستند

12 هزار و 489 مورد جدید

طبق آخرین داده های رسمی اعلام شده روز گذشته در فرانسه ، تعداد مبتلایان به Kovid-19 در این کشور 12 هزار و 489 نفر افزایش یافته و به 2 میلیون و 655 هزار و 728 نفر رسیده است.

با مرگ 157 نفر از کوید -19 ، تلفات جانی به 65 هزار و 37 نفر افزایش یافت.

رئیس جمهور فرانسه ماکرون ویروس کرونا را گرفت

جهان

رئیس جمهور فرانسه ماکرون ویروس کرونا را گرفت[ad_2]