ترامپ به دنبال انتقام از حساب های معلق در شبکه های اجتماعی است

[ad_1]

شرکت های رسانه های اجتماعی پس از حمله روز گذشته حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی ، مسدود کردن حساب ها و سهام ترامپ را آغاز کرده اند. فیس بوک و اینستاگرام به ترامپ اعلام کرده اند که ممنوعیت اشتراک 24 ساعته ای را که برای حمله در کنگره اعمال کرده اند تا 20 ژانویه تمدید کرده است.

حساب های شبکه های اجتماعی ترامپ تا تاریخ حساس بسته شد

جهان

حساب های شبکه های اجتماعی ترامپ تا تاریخ حساس بسته شد

کانون توجه شرکتهای رسانه اجتماعی!

گفته می شود ترامپ که حساب های وی در شبکه های اجتماعی تا زمان ترک ریاست جمهوری مسدود شده است ، آماده انتقام است.

در روزهای قبل از روی کار آمدن دونالد ترامپ ، وی برای انتقام گیری به شرکت های رسانه های اجتماعی تمرکز خواهد کرد.

روزهای گذشته به صورت رسمی

براساس اخبار CNN ، پس از اینکه توییتر سرانجام حساب ترامپ را به دلیل “تکرار” نقض قوانین وی و ایجاد خطر “ایجاد خشونت” بست ، شرکت های رسانه های اجتماعی در دستور کار طرفداران ترامپ قرار گرفتند.

اعلام شد که دونالد ترامپ بعد از اینکه سرانجام در روزهای قبل از روی کار آمدن حساب توئیتر خود را بست ، تمرکز خود را روی شرکت های رسانه های اجتماعی قرار خواهد داد.

جالب ترین عکس ها از ایالات متحده آمریکا: شبی که شبیه فیلم های اکشن نیست!عکس
23

جالب ترین عکس ها از ایالات متحده آمریکا: شبی که شبیه فیلم های اکشن نیست!

در جریان حمله حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی ، چهار نفر کشته و 52 نفر بازداشت شدند. تصاویر جالبی از این شب پرحادثه در رسانه ها پخش شد.
شلوغ ترین شب در ایالات متحده: یورش در ساختمان کنگره صورت گرفتعکس
16

عنوان

معترضین برای حمایت از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن جمع شدند و پس از سخنرانی ترامپ به سمت ساختمان کاپیتول حرکت کردند.

عنوان

معترضانی که از ادعای ترامپ در مورد دزدیده شدن انتخابات و فساد اقتصادی مخلوط حمایت می کنند و خود را “میهن پرست” توصیف می کنند ، در حالی که رای گیری برای تأیید ریاست جمهوری جو بایدن در کنگره ادامه داشت ، در مقابل ساختمان با پلیس درگیر شدند.

عنوان

با تشدید حوادث ، رای بایدن متوقف شد ، مایك گالاگر مجلس نمایندگان ایالات متحده در بیانیه ای گفت: “لطفا به خانه خود برگردید. این کار تمام شد “.

عنوان

در مقطعی معترضین که از حصار پلیس عبور کردند وارد ساختمان کنگره شدند. طبق اولین اطلاعات دریافت شده ، گزارش شده است که زنی بر اثر اصابت گلوله به قفسه سینه به شدت زخمی شده است.

عنوان

در حالی که به شهروندان در ساختمان کنگره که از هر طرف محاصره شده بود ، دستور داده شد که از پنجره ها و درها دور بمانند ، ساعتی از عصر در پایتخت اعلام شد.

عنوان

پلیس برای متفرق کردن جمعیت جمع شده در پایتخت با گاز اشک آور وارد عمل شد. گفته می شود برخی از معترضان بر اثر بمب های گاز اشک آور زخمی شده اند.

عنوان

با ادامه وقایع ، رئیس جمهور ترامپ ، که بیانیه ای در حساب خود در شبکه های اجتماعی ارائه داد و بلافاصله پس از آن ، در یک کنفرانس مطبوعاتی ، معترضان را به بازگشت به خانه های خود فراخواند. رئیس جمهور ترامپ که خواستار آرامش بود ، گفت: “حق با شماست ، اما با آرامش به خانه بروید.”

عنوان

وی در بیانیه ای که در مورد وقایع پایتخت رئیس جمهور بایدن بیان کرد ، خشونت هایی را که در ساختمان کاپیتول رخ داد به عنوان حمله به دموکراسی توصیف کرد.

عنوان

بایدن ، در این ساعت ، دموکراسی ما مورد حمله بی سابقه قرار گرفته است. این با هر آنچه امروز می بینیم متفاوت است. حمله به قلعه آزادی ، پایتخت. حمله به نمایندگان مردم ، پلیس کاپیتول هیل و کسانی که برای محافظت از آنها قسم خورده اند. و کارمندان دولت در قلب جمهوری ما کار می کنند. بگذارید خیلی صادق باشم صحنه های هرج و مرج در پایتخت واقعاً منعکس کننده ایالات متحده نیست. آنچه ما دیده ایم افراط گرایانی هستند که به قانون شکنی متعهد هستند. این یک مخالفت نیست. این یک اختلال است. این هرج و مرج است. این اختلاف است. و حالا او گفت باید پایان یابد.

عنوان

در بیانیه نیروهای امنیتی فدرال آمده است که آنها دو بمب لوله ای در نزدیکی ساختمان کاپیتول پیدا کرده اند.

عنوان

منابع امنیتی می گویند یکی از بمب ها در ساختمانی بود که دفاتر کمیته ملی جمهوری خواهان در آن قرار داشت و دیگری در مجموعه ساختمان کنگره بود.

عنوان

مقامات گفتند که اینها مواد منفجره واقعی بوده و برای ایمن سازی آنها منهدم شده اند و پس از کشف بمب مقر کمیته ملی جمهوری خواه تخلیه شده است.

عنوان

در بیانیه نیروهای امنیتی آمده است: معترضانی که وارد ساختمان کنگره شده بودند بیرون آورده شده و کنگره توسط معترضین آزاد شده است. پلیس 20 نفر را بازداشت کرد.

عنوان

از سوی دیگر ، نتایج دور دوم انتخابات سنا که در ایالت جورجیا برگزار شد ، اعلام شد.

عنوان

بر اساس نتایج ، نامزدهای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک در انتخابات سنا پیروز شدند. طبق نتایج غیررسمی ، دموکرات ها کنترل کامل سنا را به دست گرفتند.

عنوان

شلوغ ترین شب در ایالات متحده: یورش در ساختمان کنگره صورت گرفت

طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به پایتخت حمله کردند. پلیس راه های ورودی و خروجی را مسدود کرد.


[ad_2]