ترامپ می گوید که می خواست “نتایج انتخابات تغییر کند”

[ad_1]

واشنگتن پست فیلم مکالمه تلفنی روز شنبه رئیس جمهور آمریکا با ترامپ و رافنسپرگر را منتشر کرد.

در ضبط این جلسه ، که حدود یک ساعت به طول انجامید ، ترامپ ، که استدلال می کرد در انتخابات تقلب شده است و او در انتخابات در جورجیا ، یکی از ایالت های حساس پیروز شده است ، گفت: “این تمام چیزی است که من می خواهم: من می خواهم 11780 رأی پیدا کنم. بیش از آن چیزی است که ما بدست آوردیم زیرا برنده کشور شدیم. ” سخنان او توجه مرا به خود جلب کرد.

ادعاهای جنجالی درباره ترامپ

بر اساس نتایج رسمی انتخابات ، ترامپ ادعا می کند که رقیب دموکراتش جو بایدن در ایالت جورجیا فریب خورده است ، جایی که وی با 11779 رأی پیروز شد و گفت که ماشین شمارش غیر قانونی در برخی مناطق حذف شده و نتایج انتخابات باید به نفع او ثبت شود.

ترامپ با این استدلال که گرجی ها از نتایج انتخابات عصبانی هستند ، گفت: بازشماری آرا مشکلی ندارد. از عبارت استفاده می کند

از سوی دیگر ، ترامپ در حساب کاربری خود در توئیتر بیانیه ای ارائه داد و گفت که وزیر امور خارجه جمهوری خواه تصوری از “تقلب در انتخابات” در این ایالت ندارد.

رافنسپرگر در حساب توئیتر خود گفت: “با کمال احترام ، آقای رئیس جمهور: آنچه شما می گویید درست نیست ، واقعیت آشکار خواهد شد.” نظر خود را بیان کنید

در جورجیا ، یکی از ایالت های حساس انتخابات ریاست جمهوری که در 3 نوامبر برگزار شد ، نتایج با اختلاف 11 هزار و 779 به نفع جو بایدن ثبت شد.

پرونده های قضایی ترامپ برای ثبت نتایج انتخابات در این ایالت بی پاسخ ماند.[ad_2]