ترودو نخست وزیر کانادا: چنین حمله ای در این کشور جایی ندارد

[ad_1]

واکنش ها به کشته شدن یک خانواده مسلمان در لندن ، کانادا ، با رانندگی در حال افزایش است.

سیاستمداران برجسته این کشور ، به ویژه نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو ، اظهاراتی را در محکومیت این رویداد بیان کردند.

من وحشتناکم

تیراودو گفت که پس از تبدیل شدن موضوع به سوژه دستور کار این کشور ، از شنیدن این خبر در پروفایل های شبکه های اجتماعی خود وحشت زده شده است.

ترودو با بیان اینکه از خبر دریافت شده از لندن وحشت دارد ، گفت:

“ما اینجا هستیم برای بستگان کسانی که از این عمل نفرت وحشت شده اند. ما همچنین برای کودکی هستیم که با جراحات در بیمارستان بستری شده است. قلب ما با شما است و هنگام بهبودی به ما فکر خواهید کرد. جامعه در لندن و مسلمانان در سراسر کشور می دانند که ما با شما هستیم. اسلام هراسی در جامعه ما جایی ندارد. این نفرت موذیانه است. نفرت انگیز است و باید متوقف شود. ”

چنین رویدادی در کانادا جایی ندارد

ارین اتول ، رهبر حزب مخالف اصلی حزب محافظه کار نیز این حادثه را یک حمله تروریستی توصیف کرد.

اوتول در پروفایل شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت: “کشته شدن یک خانواده به دلیل اعتقادات مسلمانانشان وحشتناک و دلخراش است. این نوع نفرت شنیع و شدید باید محکوم شود. چنین اقدام تروریستی اسلام هراسی در کانادا جایی ندارد. ما ایستاده ایم برای جامعه مسلمان “.

جاگمیت سینگ ، رهبر حزب جدید دموکرات ، یکی از احزاب مخالف فدرال ، گفت: “خبر ترسناک است. یک خانواده مسلمان به پیاده روی رفتند و به خاطر اعتقاداتشان کشته شدند. این یک عمل اسلام هراسی و تروریسم است. بیش از هر زمان دیگر ، ما باید با این نفرت شنیع با خانواده ها ، دوستان و همسایگان مسلمان مخالفت کنیم. “مشترک

صبور خان ، رئیس انجمن مسلمانان لندن ، در بیانیه ای در کانال رسمی تلویزیونی CBC گفت: “من ویران شده ام. من برای فرزندانمان می ترسم ، برای جامعه خود می ترسم ، از هر کسی که روسری بپوشد ، از هر کسی که به عنوان یک مسلمان سنتی لباس می پوشد. این یک عمل تروریستی بود و واقعاً جامعه ما را وحشت زده می کند. “” او گفت.

از سوی دیگر ، امشب مراسمی به یاد خانواده چهار نفر که جان خود را در لندن از دست داده اند ، برگزار می شود.

ناتانیل ولتمن ، 20 ساله ، در تاریخ 6 ژوئن در لندن ، انتاریو ، کانادا در حال رانندگی با عابران پیاده بود که منجر به کشته شدن چهار نفر از یک خانواده از جمله یک دختر 15 ساله شد و یک پسر 9 ساله را به شدت زخمی کرد.

ولتمن دستگیر و در خیابان Cherryhill ، در حدود 3 مایلی (6 کیلومتری) محل حادثه بازداشت شد.

اولین واکنش ترکیه به حمله وحشتناک در کانادا: باید جلوی این وحشیگری گرفته شود

برنامه

اولین واکنش ترکیه به حمله وحشتناک در کانادا: باید جلوی این وحشیگری گرفته شود

واکنش ها به قتل کودکان بومی آمریکا در کانادا ادامه دارد: او عذرخواهی بیش از حد را دید

جهان

واکنش ها به کشتار کودکان هندی در کانادا ادامه دارد: او عذرخواهی بیش از حد را دید[ad_2]