جهانگردان روسی منتظر افتتاح ترکیه در ماه ژوئن هستند

[ad_1]

مایا لومیدزه ، رئیس اتحادیه تورگردانان روسیه (ATOR) پس از جلساتی که دیروز توسط هیئت ترک در مسکو برگزار شد ، در جمع خبرنگاران بیانیه ای در پایتخت ، مسکو بیان کرد.

لومیدزه با بیان اینکه رایزنی ها برای رفع محدودیت پروازهای بین ترکیه و روسیه ادامه دارد ، گفت: تا آنجا که می دانیم تاریخ سفر هیئت روسی برای دیدن اوضاع ترکیه در این هفته تعیین می شود. او صحبت کرد.

لومیدزه با اشاره به اینکه برنامه برای عادی شدن مجدد پروازها می تواند در این ماه تنظیم شود ، گفت: “در حال حاضر نمی توانیم پیش بینی کنیم. با این حال ، می توانیم اطلاعات ملموس تری در مورد برنامه زمان بندی برای شروع پروازهای توریستی مانند اواخر ماه مه داشته باشیم. جهانگردان روسی منتظر افتتاح ترکیه در ماه ژوئن هستند. “از عبارات استفاده می کند.

معاون نخست وزیر روسیه تاتیانا گولیکووا در 12 آوریل اعلام کرد که تصمیم گرفته شده پروازهای عادی و چارتر بین ترکیه و روسیه از 15 آوریل تا 1 ژوئن محدود شود.

وزیر فرهنگ و جهانگردی ، محمت نوری ارسوی دیروز در بیانیه ای در مسکو با بیان اینکه تقاضای ترکیه برای از سرگیری ترافیک هوایی مورد استقبال روسیه قرار گرفت ، گفت: آنها فقط در محل مراقب بودند و برای مدتی تصمیم نهایی را خواستند. .

سفر انتقادی به روسیه

برنامه

سفر انتقادی به روسیه

گردشگران روسی مصمم هستند که تعطیلات خود را در ترکیه سپری کنند

اقتصاد

گردشگران روسی مصمم هستند که تعطیلات خود را در ترکیه سپری کنند[ad_2]