حماس اعلام کرد: آتش بس دو ساعته با اسرائیل

[ad_1]

در بیانیه حماس آمده است که آتش بس یک دوره دو ساعته را شامل می شود.

چی شد؟

وقتی پلیس اسرائیل با گلوله های پلاستیکی و بمب های صوتی با فلسطینی ها مداخله کرد ، تنش در محله شیخ سرا و مسجد آقسا در قدس شرقی اشغال شده توسط اسرائیل تشدید شد.

با افزایش مداخلات پلیس اسرائیل علیه فلسطینیان در مناطق مختلف بیت المقدس شرقی ، گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه به پلیس اسرائیل اجازه دادند تا 10 مه ، 6 عصر از محله های مسجدالاقصی و شیخ چرا عقب نشینی کند.

پس از آنکه عقب نشینی صورت نگرفت ، گروه های مقاومت فلسطین موشک های زیادی به سمت اسرائیل شلیک کردند. ارتش اسرائیل سپس عملیاتی نظامی را با عنوان “نگهبان دیوارها” علیه نوار غزه آغاز کرد.

تعداد شهدا به 145 نفر افزایش یافت

براساس بیانیه وزارت بهداشت غزه ، 145 نفر که 41 نفر آنها کودک و 23 نفر آنها زن بودند ، در حملات اسرائیل به نوار غزه در 10 مه جان خود را از دست دادند و تعداد زخمی ها به 900 نفر رسید.

اسرائیل اشغالگر به برج مشتاح در نوار غزه حمله می کند

بازی 00:37

اسرائیل اشغالگر به برج مشتاح در نوار غزه حمله می کند

اسرائیل اشغالگر با یک حمله هوایی به برج چند طبقه موشتاها در نوار غزه برخورد کرد. اسرائیل اشغالگر همچنان ساختمانهای بلندمرتبه را در نوار غزه تحت محاصره هدف قرار می دهد.

رویترز در حمله به سازمان های رسانه ای نام اسرائیل را ذکر نکرد

جهان

رویترز در حمله به سازمان های رسانه ای نام اسرائیل را ذکر نکرد

عزاداری وقتی پدر فلسطینی با تنها فرزند خود که از قتل عام اسرائیل بازمانده بود دیدار می کند ، خفه می شود

بازی 00:50

هنگامی که پدر فلسطینی با تنها فرزند خود که از قتل عام اسرائیل بازمانده بود دیدار کرد ، عزاداری خفه شد

محمد الحدیدی که شب گذشته در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به اردوگاه پناهندگان شاتی همسر و سه فرزند خود را از دست داد ، دستان کودک 2 ماهه خود را که از بازماندگان این قتل عام بود ، در حالی که اشک می ریخت ، بوسه زد. تصاویری که بینندگان را غرق می کند از پربیننده ترین تصاویر در شبکه های اجتماعی بودند.[ad_2]