حمله مسلحانه در نزدیکی پنتاگون: یک پلیس جان خود را از دست داد

[ad_1]

به دلیل حمله مسلحانه در مرکز ترانزیتی پنتاگون در نزدیکی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در واشنگتن پایتخت آمریکا ، ورودی و خروجی پنتاگون بسته شد. در بیانیه آژانس نیروهای دفاعی پنتاگون در شبکه های اجتماعی آمده است که انزوای پنتاگون برداشته شده و ورودی مترو همچنان بسته است.

در اخبار مطبوعات آمریکایی آمده است که این حمله روی سکوی اتوبوس در مرکز ترانزیت پنتاگون رخ داده است و در نتیجه حمله مسلحانه یک افسر پلیس جان خود را از دست داد ، مظنون نتوانست وارد ساختمان پنتاگون شود و مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

در بیانیه ای ، یکی از مقامات پنتاگون گفت لوید آستین وزیر دفاع و ژنرال مارک میلی رئیس ستاد ارتش در زمان حمله در پنتاگون نبودند و قرار بود در کاخ سفید با جو بایدن رئیس جمهور دیدار کنند.

جان کربی ، سخنگوی پنتاگون ، انتظار می رود در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی در یک جلسه توجیهی در پنتاگون توضیح دهد.

بزرگترین آتش سوزی در تاریخ ایالات متحده: آتش کالیفرنیا قابل کنترل نیست

عکس 21

عنوان

این آتش سوزی ها که در نقاط مختلف در امتداد خط شمال به جنوب در مرز شرقی ایالت کالیفرنیای آمریکا ادامه دارد و روزها در تلاش برای خاموش شدن است ، منطقه ای که خانه ها در آن واقع شده اند را تهدید می کند.

عنوان

با افزایش اثر آتش سوزی در قسمت شمالی ایالت ، تلاش برای اطفاء حریق جنگل ها در غرب با سرعت کامل ادامه دارد. تا کنون 67 خانه به دلیل آتش سوزی کاملاً غیر قابل استفاده شده اند ، در حالی که حدود 2000 خانه تخلیه شده است.

عنوان

با تأثیر گرم شدن کره زمین ، موج گرما ، که بالاتر از هنجارهای فصلی است ، سرعت آتش را افزایش می دهد.

عنوان

آتش سوزی دیکسی ، که در منطقه ای در نزدیکی مرز نوادا در کالیفرنیا رخ داد ، به مدت 12 روز و آتش سوزی در تمارک – 22 روز در تلاش برای اطفای حریق بوده است.

عنوان

در پلوماس ، آلفین ، بوته و لاسن در کالیفرنیا و داگلاس نوادا که با خطر آتش سوزی روبرو هستند ، وضعیت فوق العاده اعلام شده است.

عنوان

از سوی دیگر ، آتش سوزی بوتلگ در اورگان ، بزرگترین آتش سوزی در این کشور ، 20 روز است که ادامه دارد. 2200 آتش نشان در اطفاء حریق در منطقه قاچاق مشارکت دارند. آتش نشانان اعلام کردند آتش بوتلگ تا حد زیادی مهار شده است ، اما شعله های آتش همچنان هزاران خانه را تهدید می کند.

عنوان

نزدیک به 3000 هکتار زمین و بیش از 200 خانه در آتش سوزی یونان “الشا” آسیب دید که در مونتانا تلاش کرد تا 18 روز خاموش شود. نزدیک به 3000 هکتار زمین و بیش از 200 خانه در آتش سوزی یونان “الشا” آسیب دیدند ، که تلاش کرد در ایالت مونتانا به مدت 17 روز خاموش شود.

عنوان

88 آتش سوزی وجود دارد که 6 مورد از آنها بزرگ است ، در ایالات متحده ، بیشتر در ایالت های غربی. در آتش سوزی های تاکنون ، تقریباً 553 هزار هکتار از مساحت جنگل خاکستر شده است.

عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان
عنوان

بزرگترین آتش سوزی در تاریخ ایالات متحده: آتش کالیفرنیا قابل کنترل نیست

مبارزه با بزرگترین آتش سوزی جنگل های تاریخ در ایالت کالیفرنیای آمریکا روزهاست که ادامه دارد. بسیاری از خانه ها و سازه های دیگر در آتش سوختند. در شرایطی که شعله های آتش مناطق عمومی را تهدید می کند ، در پلوماس ، آلفین ، بوته و لاسن و داگلاس ، نوادا وضعیت فوق العاده اعلام شده است.
[ad_2]