خواستار تخلیه 64000 نفر در پی بارندگی های شدید در استان فوکوی ژاپن شد

[ad_1]

آژانس هواشناسی با تشدید بارش های محلی در منطقه هونشو کشور هشدارهای خود را برای استان های فوکویی و شیزوکا به روز کرده است.

بر این اساس ، از 64000 نفر در 16 منطقه فوکویی بخاطر بارندگی زیاد ناشی از آب و هوای مرطوب و توده های هوای سرد تخلیه شد.

مقامات استان فوکویی اعلام کردند رانش زمین ناشی از بارش شدید باران بزرگراه ها را بسته و 121 نفر را در منطقه گیر کرده است.

از سوی دیگر ، این سازمان هشدارهایی درباره بارش شدید سیل و جاری شدن سیلاب در جو شیزوکا در نتیجه محیط های متناوب صادر کرد.

آتش سوزی بزرگ جنگل در ماناوگات: واکنش هوا و زمین ادامه دارد

عکس 42

آتش سوزی بزرگ جنگل در ماناوگات: واکنش هوا و خشکی همچنان ادامه دارد

آتش سوزی که از حوالی ساعت 12:00 در منطقه ماناوگات آنتالیا آغاز شد ، با پشتیبانی تیم های استان های اطراف ، از طریق زمین و هوا ادامه دارد. آتش سوزی که به دلیل نامعلومی در منطقه جنگلی در محله های کاواکلی ، ساریلار ، کالملر و ینی کوی رخ داد ، در مدت زمان کوتاهی به مدت 15 نقطه گسترش یافت. این آتش سوزی که با 19 هلیکوپتر ، 103 آبپاش ، 6 بولدوزر ، 1 هواپیما و 412 کارگر جنگل اعزامی از 12 استان مهار شده بود ، هنوز مهار نشده است. قبرهای منطقه Kalemler در آتش سوزی تخریب شدند ، خانه های زیادی سوخته و گلخانه های موز آسیب دیدند. در منطقه ای که آتش سوزی گسترش یافت ، بسیاری از ابزارهای کشاورزی مانند تراکتور و تجهیزات ساختمانی سوزانده شدند. این هم عکسهایی از منطقه …

آدانا داغ می کند: دماسنج ها 47 درجه را نشان می دادند ، شهروندان به بیرون می دویدند

عکس 7

عنوان

در آدانا ، که به دلیل گرمای سوزانش در تابستان مشهور است ، درجه حرارت در ماه های اخیر ، به استثنای موارد ، بیشتر از حد معمول فصلی بوده است.

عنوان

به گفته اداره کل هواشناسی ، دمای هوا در این شهر در ظهر 39 تا 40 درجه سانتی گراد اندازه گیری شده است ، در حالی که دماسنج های مناطق باز 47 درجه زیر نور خورشید را نشان می دهد. شهروندان به پارک ها و فضاهای سبز شهر هجوم آوردند ، جایی که اثر گرما با تراکم رطوبت افزایش می یابد. کارگرانی که محوطه سازی را در پارک انجام دادند در گرمای سوزان به کار خود ادامه دادند.

عنوان

سودا کاراوغلو ، یکی از کارگرانی که به پارک آتاتورک در منطقه سیهان محوطه سازی کرده است ، گفت که گرما آنها را تحت فشار قرار داده است اما مجبور به ادامه کار هستند. کاراوغلو با اشاره به اینکه مردم آدانا به مبارزه با گرما عادت کرده اند ، گفت: “این باید سرنوشت ما باشد. اینجا هر سال گرمتر می شود. در زمان استراحت به سایه می رویم. حتی در حالت نشسته نیز عرق می کنیم. ”

عنوان

سیلا بیرگنچ ، که سعی می کند زیر سایه درختان پارک ، خود را خنک کند ، گفت که اگر مجبور نباشد بیرون نمی رود ، اما امروز باید برای کارهای مهمش گرما را تحمل کند. بیرگنچ با بیان اینکه نمی تواند کلماتی برای توصیف گرمای آدانا پیدا کند ، گفت: “این مکان مانند تکه ای از جهنم است. اما آدانا شهر بسیار زیبایی است. وی گفت: “من هرگز نمی توانستم در جای دیگری زندگی کنم.”

عنوان

ایگیتجان آوجی ، که در پارک با دوست خود صحبت می کند ، گفت که در گرمای آدانا می سوزد و پدرش که در روسیه زندگی می کند ، از هوای خنک آنجا لذت می برد و گفت که می خواهد به روسیه برود.

عنوان
عنوان

آدانا بسیار گرم است: دماسنج ها 47 درجه را نشان می دادند ، شهروندان به بیرون می دویدند

در حالی که دمای هوا در آدانا بیش از حد معمول بود ، دماسنجهای این شهر امروز 47 درجه را نشان می دهد. شهروندان غرق در گرما ، که با رطوبت اثر خود را تشدید می کنند ، برای خنک شدن به پارک ها سرازیر می شوند.

سیل و رانش زمین در ایتالیا: جاده ها بسته شده ، خانه ها سیل زده اند

عکس 5

عنوان

سیل که در هفته های اخیر آلمان و بلژیک را درنوردیده ، دریاچه کومو را که به زیبایی طبیعی شهرت دارد ، و شهرهای اطراف ایتالیا را درگیر کرده است. در نتیجه سیل و رانش زمین ناشی از بارش شدید باران ، ده ها خانه و خودرو در شهرهای لالیو ، چرنوبیو و برینو در اطراف دریاچه کومو آسیب دیدند. خیابانها و خیابانهای شهرها دچار آبگرفتگی شد و آتش نشانان بیش از 60 عملیات نجات را انجام دادند.

عنوان

در برینو ، در ساحل غربی دریاچه ، که بیشترین ضربه را از سیل گرفت ، 50 نفر پس از رانش زمین باعث نشت گاز در خانه های خود گرفتار شدند. در چرنوبیل ، آتش نشانان یک آپارتمان را در خطر سیل تخلیه کردند. اگرچه تا کنون هیچ گونه تلفات و جراحت گزارش نشده است ، اما سازمان های زیست محیطی ایتالیا سیل ها را نتیجه تغییرات آب و هوایی توصیف کرده اند.

عنوان

در هفته های اخیر ، سیل ناشی از بارش شدید باران در اروپا خسارات زیادی به بار آورده است. 174 نفر در ایالت های راینلاند-فالتس و نوردراین-وستفالن و حداقل 37 نفر در بلژیک جان خود را از دست دادند.

عنوان
عنوان

سیل و رانش زمین در ایتالیا: جاده ها بسته شدند ، خانه ها آب گرفتند

در حالی که ده ها خانه در اثر سیل و رانش زمین در اثر باران های سیل آسا در ایتالیا آسیب دیدند ، آتش نشانان بیش از 60 عملیات نجات را انجام دادند.
[ad_2]