خوب است که او نمی آید ، او رسوایی کشور است

[ad_1]

جو بایدن ، که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شد ، گفت که نمی خواهد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در مراسم تحلیف 20 ژانویه شرکت کند ، اما مفتخر است که مایک پنس معاون رئیس جمهور را در آنجا ببیند.

بایدن که اعضای جدیدی را که انتخاب کرده بود به دفتر خود در دلاور معرفی کرد ، به خانواده بستگان پلیس که جان خود را در کنگره آمریکا از دست داده اند تسلیت گفت و گفت مسئولین باید پاسخگو باشند.

رئیس جمهور آمریکا ترامپ: من در مراسم تحلیف بایدن در 20 ژانویه شرکت نمی کنم

جهان

رئیس جمهور آمریکا ترامپ: من در مراسم تحلیف بایدن در 20 ژانویه شرکت نخواهم کرد

کنگره تصمیم به برکناری ترامپ دارد

بایدن ، که پس از فشار مورد بحث در مورد بحث برکناری ترامپ از او سال شد ، گفت که او بر مبارزه با نوع جدید ویروس کرونا (Kovid-19) ، واکسن و اقتصاد متمرکز شده است ، “این یک تصمیم کنگره است کنگره ” جواب بده

بایدن تأکید کرد که باید تحقیق در مورد ضعف امنیتی حمله آغاز شود.

بایدن پس از یادآوری اینکه ترامپ در مراسم تحلیف 20 ژانویه شرکت نخواهد کرد ، گفت: “خوب است که او نمی آید ، این شرمساری برای کشور است.”

بایدن در پاسخ به این س ifال که آیا مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در مراسم تحلیف شرکت می کند یا خیر ، گفت: من افتخار می کنم او را در آنجا ببینم. گفت

پلیس نتوانسته است مانع تلاش طرفداران ترامپ برای ورود به کنگره آمریکا شود: این لحظات توسط دوربین ضبط شده است

بازی 00:58

پلیس نمی تواند مانع تلاش طرفداران ترامپ برای ورود به کنگره آمریکا شود: آن لحظه ها توسط دوربین ثبت شد

طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی ، پایتخت آمریکا حمله کرده اند. این تصاویر نشان می دهد طرفداران ترامپ در تلاش برای ورود به ساختمان کنگره ، عبور از سد پلیس و ورود به آن هستند.

طرفداران ترامپ در توکیو ، پایتخت ژاپن در حال راهپیمایی هستند

جهان

طرفداران ترامپ در توکیو ، پایتخت ژاپن در حال راهپیمایی هستند[ad_2]