دفتر DDEF در غزه افتتاح شد – Yeni фаafak

[ad_1]

فدراسیون انجمن های بشریت (IDDEF) دفتری را در غزه ، بزرگترین شهر این کشور افتتاح کرده است تا کار خود در فلسطین را با حضور تیم های خود در زمین پایدارتر و موثرتر کند و زخم های حمله اخیر اسرائیل را به سرعت بهبود بخشد.

در بیانیه ای که توسط İDEF ارائه شد ، “ما همچنان در كنار غزه ایستاده ایم ، كه اسرائیل سالهاست از طریق زمین ، هوا و دریا مسدود شده است ، تحریم را اعمال كرده و اخیراً به مدت 11 روز با حمایت خیرین ما را بمب گذاری كرده است. ما به طور رسمی دفتر غزه خود را برای انجام فعالیت های بشردوستانه خود در غزه راه اندازی کرده ایم ، جایی که ما با اهدا team یک تیم بزرگتر ، یک مرکز کاری قابل دسترسی و پایدار ، یادگارهای اهدا کنندگان خود را به خانواده های شهدا می رسانیم و سعی در تسکین درد و رنج داریم. ما در تلاش هستیم تا در دفتر غزه خود ، که 10 نفر استخدام دارند ، یک سرویس برنامه ریزی شده ، کارآمد و سریع تر برای خواهر و برادران خود ارائه دهیم. طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط سازمان بهداشت جهانی ، ما می دانیم که تقریباً 200000 فلسطینی نیاز به مراقبت های پزشکی فوری دارند و در اثر حملات 30 مرکز بهداشتی در غزه آسیب دیده اند. دفتر ما در غزه به تولید فعالیتهای دائمی و پایدار برای فلسطینیان ادامه می دهد.

این بیانیه با بیان اینکه غزه در مرحله بازیابی و بازیابی است ، شامل عبارات زیر است:

“طبق اطلاعات ارائه شده توسط تیم های ما در دفتر IDDEF در غزه ، 13000 خانه در نتیجه حملات اسرائیل آسیب دیده و 1800 خانه تخریب شده است. بیشتر آوارها در شمال و مرکز غزه واقع شده است. تاکنون 283 برادر ما در غزه به شهادت رسیده و بیش از 2000 نفر زخمی شده اند. مردم غزه در مقابل مرگ و نابودی حملات به حمایت نیاز داشتند. در این زمینه ، ما به برادران فلسطینی خود در غزه کمک اضطراری و پشتیبانی غذایی کرده ایم و این کار را با تمام توان ادامه می دهیم. ما از سوخت برای تأمین نیازهای برق بیمارستانها غافل شدیم. با تحویل 2 آمبولانس ، دارو و لوازم پزشکی تحویل دادیم. با متوقف شدن حملات ، نوبت به بازسازی غزه رسید. ما برای تعمیر خانه های آسیب دیده پشتیبانی می کنیم. تیم میدانی ما مشاوره های مربوط به کارهای تعمیر خانه های آسیب دیده را به پایان رساندند و کارهای صحرایی را برای ارزیابی و تعیین کار آغاز کردند. ”

خیرین می توانند از طریق وب سایت “www.iddef.org” ، از طریق انتقال الکترونیکی / انتقال به شماره حساب های مربوطه و یا تماس با شماره 0212 6210065 برای اطلاعات دقیق ، از خانواده های قربانیان غزه پشتیبانی کنند.[ad_2]