رئیس شورای دولتی لیبی: نیروهای ترکیه را نمی توان با مزدوران برابر دانست

[ad_1]

خالد المیشری ، رئیس شورای عالی ایالتی لیبی (DYK) ، که درمورد نتیجه دومین کنفرانس برلین ، که به حضور نظامیان خارجی در لیبی توسط نیروهای ترک پرداخت ، با جامعه مدنی و مطبوعات در طرابلس پایتخت دیدار کرد ، دولت لیبی و او خاطرنشان کرد که در چارچوب توافق نامه های قانونی امضا شده در این کشور است.

“ترکیه به درخواست کمک ما پاسخ می دهد”

میشری با ارزیابی حضور نیروهای خارجی و مزدوران در لیبی گفت: “هواپیماهای فرانسوی آمدند و لیبیایی ها را بمباران کردند. شورشیان چاد و سودان و حتی روس ها را به این کشور آوردند. بنابراین ما درخواست کمک بین المللی کردیم و 5 کشور را خواستار شدیم. ایالات متحده آمریکا ، الجزایر ، ایتالیا ، ترکیه و ناتو ما درخواست کمک کردیم. درجه سانتیگرادفقط ترکیه به درد ما پاسخ داد. ترکیه به عنوان یک کشور از م institutionsسسات ، موافقت نامه های مشترکاً امضا شده را از پارلمان خود دریافت کرده است. گفت

“مزدوران ابتدا باید بیرون بیایند”

مشری سخنان خود را اینگونه ادامه داد: اول از همه ، او با ظهور مزدوران خارجی شروع خواهد کرد. مخصوصاً بچه ها و سودانی ها. سپس جنگنده های خارجی از کشورهایی مانند امارات متحده عربی (بیرون می آیند). این مزدوران شامل واگنر (روسی) هستند. سپس می توانیم در مورد ترک نیروهای ترکیه صحبت کنیم. چرا؟ زیرا همه این احزاب ، به استثنای نیروهای ترک ، از راه های غیررسمی و غیرقانونی وارد کشور شدند. از طرف دیگر ، ترکیه به روشی مشروع ، رسمی ، عمومی و شناخته شده وارد شد. بنابراین ، نمی توان آنها را کنار هم نگه داشت و نمی توان انتظار داشت که با هم بیرون بروند.

تظاهرات همبستگی پرچم ترکیه توسط لیبیایی ها علیه تحریک هافتار

جهان

تظاهرات همبستگی پرچم ترکیه توسط لیبیایی ها در برابر تحریک هافتار

دولت یونان به سراغ منفی می رود ، که هنگام سفیر شدن وی اخراج شد: توافقنامه ترکیه و لیبی لغو شد

جهان

دولت یونان به سراغ منفی می رود ، که هنگام سفیر شدن وی اخراج شد: توافقنامه ترکیه و لیبی لغو شد

تنها نگرانی ماکرون ترکیه است: گسترش ما به YPG حمله می کند ، نیروهای ترک باید لیبی را ترک کنند

جهان

تنها نگرانی ماکرون ترکیه است: گسترش ما به YPG حمله می کند ، نیروهای ترک باید لیبی را ترک کنند[ad_2]