رئیس Youngwon در فضای باز Sun Ki-hak “قول می دهم پلاستیک ها را برش دهم”

[ad_1]

رئیس جمهور در فضای باز یونگون سونگ کی هاک در چالش باستان شناسی شرکت می کند.  Youngone Outdoor در دسترس است

رئیس جمهور در فضای باز یونگون سونگ کی هاک در چالش باستان شناسی شرکت می کند. Youngone Outdoor در دسترس است

Youngone Outdoor در تاریخ چهارم اعلام کرد که رئیس جمهور سونگ کی هاک در Go Challenge شرکت خواهد کرد ، یک کارزار زیست محیطی که حفاظت از محیط زیست را با کاهش استفاده از پلاستیک در زندگی روزمره انجام می دهد.

“Go-Go Challenge” حرکتی برای تمرین “پست پلاستیک” در زندگی است که وزارت محیط زیست ماه گذشته از طریق سرویس شبکه های اجتماعی (SNS) راه اندازی کرد. پس از نوید یک عمل ، نباید یک عمل را انجام دهید و یک عمل را باید انجام دهید تا از پلاستیک به عنوان وسایل دور ریختنی استفاده کنید ، روند با اشاره به دونده بعدی ادامه می یابد.

رئیس Sun ، که توسط مدیر عامل شرکت Hyosung T&C ، Kim Yong-seop معرفی شده است ، از طریق کانال North Face SNS گفت: “ما به مشتریان توصیه نمی کنیم از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف استفاده کنند ، بلکه در عوض مشتریان را به استفاده از کیسه های خرید چند منظوره (مواد اکو و کاغذ) تشویق می کنیم.” و قول می دهند که پلاستیک ها را برای کره زمین کاهش دهند. گفت: “خواهم کرد.”

در رده های بعدی سونگ مین یو ، عضو کمیته بین المللی المپیک (IOC) ، خواننده شان ، یک فرشته اهدا کننده معروف ، و ساسول اسپرت کوهنوردی ، دارنده مدال نقره در بازی های آسیایی جاکارتا-پالمبانگ قرار داشتند. مثل دونده های بعدی

Youngone Outdoor اخیراً از مجموعه North Face K Eco Samdasoo رونمایی کرده است که با بازیافت 100 تن بطری PET زباله جمع شده در Jeju ساخته شده است.[ad_2]