رهبری IT در سال 2021 چگونه است؟

[ad_1]

حالت عادی جدید دیگر جدید نیست. این فقط طبیعی است. در دنیای امروز بدون کار ، در خانه ، درس 1 for برای مدیریت این است که دوباره آنچه را باید از قبل بدانیم بیاموزیم: یک اندازه برای همه مناسب نیست. اولین مسئولیت رهبران فناوری اطلاعات در طی یک بیماری همه گیر ارزیابی وضعیت شخصی افرادی است که به آنها گزارش می دهند و انتظارات و شرایط کاری آنها را متناسب با آن تنظیم می کنند.

این یک کار یک بار نیست. خانواده ، شرایط خطر و سلامتی افراد متفاوت است ، بنابراین بررسی ها باید ادامه یابد. “چطور هستید؟” تبدیل به یک موضوع واقعی می شود.

این اتفاق می افتد ، در میان عدم اطمینان و اختلاف نظر ، چنین آگاهی بیشتری برای نظارت بر تغییر وضعیت کسب و کار مورد نیاز IT نیز لازم است.

تکامل رهبری فناوری اطلاعات را می توان به عنوان یک کمان طولانی به سمت یکپارچگی بیشتر و در نهایت عضویت در رهبری تجارت مشاهده کرد. با شروع شوک ، قسمت های جدیدی از تجارت ممکن است افزایش یابد در حالی که دیگران کوچک می شوند. رهبران فناوری اطلاعات باید اولین کسی باشند که این تغییرات را بفهمد و آنها را انطباق دهد و اینکه چگونه انتظار می رود با پایان همه گیری همه چیز تغییر کند. چنین پیش بینی هایی به طور حتم بخشی از حدس و گمان خواهد بود ، بنابراین رهبران فناوری اطلاعات باید اطمینان حاصل کنند که “انعطاف پذیری” فقط یک سر و صدا نیست ، بلکه بخشی از فرهنگ و زیرساخت های فناوری اطلاعات است.

به عنوان مثال جهش اخیر پذیرش ابری که توسط تحلیلگران صنعت تبلیغ شده است ، فقط راهی برای جلوگیری از هزینه های سرمایه در زمانی نیست که همه شرط بندی ها خاموش است. فروشندگان بیش از مقیاس ابزاری محلی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد برنامه های پیچیده را به سرعت ایجاد و اصلاح کنید تا نیازهای در حال تغییر را برآورده سازند ، بدون ذکر نظارت و تجزیه و تحلیل جهت حرکت جهت. تغییر سریع همیشه خواستار است. هدف فوری اتخاذ فن آوری ها و روش هایی است که باعث کاهش فشار در شرایط اضطراری می شود.

در این مجموعه از مقالات CIO ، دنیای کامپیوتر، InfoWorld، CSO، و دنیای شبکه، شما مثالها و نکات زیادی را برای مقابله با چالشهای مدیریت تغییر در چندین سطح پیدا خواهید کرد ، از جمله نحوه تجدیدنظر در مورد امنیت سایبری و نحوه برنامه ریزی برای یک محل کار ترکیبی جدید.

اشتباه نکنید: افراد IT از افرادی که در بسیاری از بخشهای دیگر اقتصاد کار می کنند خوشحال هستند. اما رهبران فناوری اطلاعات همچنین باید مسئولیت بیشتر خود را در مورد اطمینان از سلامت مشاغل ، و نه به ذکر رفاه افرادی که برای آنها کار می کنند ، اذعان کنند.

حق چاپ © 2021 ارتباطات IDG ، شرکت

[ad_2]