رژیم اسد به ادلب حمله کرد: شش غیرنظامی از جمله دو کودک جان خود را از دست دادند

[ad_1]

نیروهای رژیم متشکل از ارتش رژیم و گروه های تروریستی خارجی مورد حمایت ایران مستقر در پایگاه حمیدیه در منطقه Mararatyunuman در جنوب شرقی ادلب روستای احصیم در جنوب شرقی ادلب را با سلاح های شلیک شده از زمین به زمین هدف قرار دادند.

بر اساس اطلاعات دریافت شده توسط تیم های حفاظت مدنی (کلاه سفید) ، در حمله به روستای ایهسیم در منطقه تسبل زاوی حداقل 6 غیرنظامی از جمله 3 زن و 2 کودک کشته شدند و بسیاری از غیرنظامیان زخمی شدند.

با ادامه تلاش برای جستجو و نجات تیم های حفاظت از مدنی در صحنه ، نگرانی از افزایش تعداد کشته ها وجود دارد.

روز گذشته در حملات نیروهای رژیم در روستای سیرس 6 غیرنظامی از جمله 3 کودک و 1 داوطلب حفاظت مدنی جان خود را از دست دادند.

اوضاع در ادلب

در جلسه آستانه ، بین ترکیه ، روسیه و ایران در 4 و 5 مه 2017 ، برخی از مناطق ادلب و استان های همسایه (استان های لاذقیه ، حماه و حلب) ، بخش شمالی استان حمص ، گوتای شرقی در دمشق پایتخت و مناطق جنوبی کشور (درا و قنیطره) 4 “منطقه کاهش تنش” ایجاد شده است.

با این حال ، رژیم و تروریست های مورد حمایت ایران سه منطقه از چهار منطقه هوایی روسیه را تصرف کردند و به سمت ادلب حرکت کردند. ترکیه به توافق دیگری در سوچی برای تقویت آتش بس با روسیه در سپتامبر 2018 رسید.

روسیه و نیروهای رژیم در ماه مه 2019 عملیات تصرف کل منطقه را آغاز کردند و بسیاری از شهرک ها را در منطقه کاهش تنش ادلب تصرف کردند.

سرانجام ، در 5 مارس 2020 ، توافق نامه جدیدی بین ترکیه و روسیه در مسکو ، پایتخت روسیه منعقد شد.

آتش بس ، که نیروهای رژیم هر از گاهی نقض می کنند ، تا حد زیادی حفظ شده است. بین سالهای 2017 و 2020 ، تقریباً 2 میلیون غیرنظامی به دلیل حملات روسیه و نیروهای رژیم مجبور به مهاجرت به مناطق نزدیک مرز ترکیه شدند.

اسد به بشریت حمله می کند: سازمان های غیردولتی هدف قرار گرفته اند

جهان

اسد به بشریت حمله می کند: سازمان های غیردولتی هدف قرار گرفته اند[ad_2]