رژیم اسد غیرنظامیان را در درعا سوریه کشته است

[ad_1]

اسد ، که برای تحکیم سلطه خود در منطقه دره البلد در مرکز شهر دره ، عملیات زمینی را آغاز کرد ، هنگامی که نیروهایش نتوانستند هیچ پیشرفتی انجام دهند ، قتل عام کرد. هجده غیرنظامی در حملات نیروهای رژیم که با موشک به خانه ها حمله کردند جان خود را از دست دادند. مادری و سه فرزندش در خانه ای در Yadude محل اصابت موشک جان خود را از دست دادند. در مواجهه با مقاومت مردم منطقه و گروه های مسلح مخالف ، نیروهای رژیم پس از درگیری های شدید مجبور به عقب نشینی شدند.

مخالفان 12 نکته می دهند

پس از حمله نیروهای رژیم به محله با تانک و آتش توپخانه ، درگیری ها به استان های غربی و شرقی درعا گسترش یافت. گروه های مخالف دره در این استان برخی از پاسگاه ها و پاسگاه های نظامی متعلق به رژیم را هدف قرار داده اند. در حالی که درگیری ها در استان در مناطقی مانند سعیده ، ام المیادین ، ​​نسیپ ، یادود ، میزیریب ، ام میزن ، نوا ، تسیل ، بیکار ، طفاس ، نعیمه ، قاسم ، اینگیل در حال شدت گرفتن است ، 12 پاسگاه متعلق به رژیم استان سقوط کرده است. به دست مخالفان نیروهای رژیم سپس شهرک های مورد نظر را با خمپاره و حملات توپخانه هدف قرار دادند.

آنها یک مادر و 3 کودک را از دست دادند

بر اساس اطلاعات بدست آمده از منابع محلی ، بر اساس اولین تعاریف 9 ، شامل یک مادر و سه فرزندش در Yadude ، 2 فرزند در Kasem ، 1 کودک در Ingil ، 6 کودک در مرکز دره و طفاس ، طبق اولیه مرکز شهر و مناطق روستایی رژیم اسد. 18 غیرنظامی از جمله غیرنظامیان جان خود را از دست دادند.

خدمات پزشکی ناکافی است

لورنس العادم ، فعال در درعا ، گفت که درگیری ها ضعیف شده است و گفت: “سپاه پنجم با حمایت روسیه تلاش می کند تا وضعیت بین رژیم و شورشیان را آرام کند. درگیری های نظامی همچنان در منطقه به روشنی ادامه دارد. هر از گاهی درگیری های نظامی در حالی رخ می دهد که رژیم سوریه سعی می کند از دو محور وارد درعا البلد شود و جنگنده ها رو در روی هم قرار می گیرند. شبه نظامیان ایرانی در الدحیه ، المنشیه و سجنا مستقر هستند. وضعیت پزشکی بسیار دشوار است. رژیم از طریق تک تیراندازانی که چند روز پیش مستقر شده اند نقاط پزشکی را هدف قرار می دهد. در این مورد ، از آنجا که مجروحان با روشهای سنتی درمان می شوند ، مراقبت های بهداشتی ناکافی است.

بیمارستان پ ک ک در سوریه: 13 کشته و 27 زخمی

زمین

بیمارستان پ ک ک در سوریه: 13 کشته و 27 زخمی

اگر شکنجه نمی شدیم می آمدیم؟

روز

اگر شکنجه نمی شدیم می آمدیم؟[ad_2]