زمان خداحافظی: نمازگزاران شیطان را سنگسار کردند

[ad_1]

مسلمانان در سرزمین های مقدس در روز سوم عید قربان به سمت منا حرکت کردند. کسی که پس از گشت و گذار در اولین روز جشن سخنان خود را بیان کند. حجاجی که پس از قطع قربانیان خود تراشیده شد ، همانطور که روز دوم این کار را انجام داده بود ، در روز سوم جشن به سمرات رفتند و هفت سنگ به “شیطان کوچک ، متوسط ​​و بزرگ” پرتاب کردند .

سازمان با موفقیت کامل شد

حجاج پس از كشتن سنگهای شیطان ، به كعبه رفتند و تور وداع كردند.

از سوی دیگر ، وزیر بهداشت عربستان سعودی توفیک الربیه اعلام کرد که هیچ مورد ویروس کرونا در میان نمازگزاران یافت نشد و سازمان عبادت با موفقیت به پایان رسید. رابعه با بیان اینکه وزارت بهداشت افراد واجد شرایط و آموزش دیده را برای خدمات رسانی به زائران منصوب کرده است ، گفت: محدودیت سازمان زیارتی به 60 هزار نفر در سال جاری در حفاظت از سلامت و ایمنی زائران نقش داشته است.

افسر زن که در کعبه خدمت می کند

افسر زن که در کعبه خدمت می کند

افسران امنیت زنان در کابا

در مراسم حج در عربستان سعودی ، واحدهای امنیتی زنان برای اولین بار در مسجدالحرام در مکه ایجاد شدند. مشاهده شد که نگهبانان زن با لباس خاکی امنیت اطراف کعبه را تأمین می کنند ، جایی که زائران در آن پرسه می زنند. گفته می شود که به عنوان بخشی از کار اصلاح اصلاح وراثت سلطنت عربستان سعودی محمد بن سلمان در این کشور ، مأموران امنیتی زن در مکه و مدینه کار خود را آغاز کرده اند.

عربستان سعودی: هیچ موردی از کوید -19 در فصل حج مشاهده نشد

زندگی

عربستان سعودی: هیچ موردی از کوید -19 در فصل حج مشاهده نشد[ad_2]