سازمان جنایی اسرائیل طناب را شکسته است: قتل های غیرقانونی فلسطینی ها

[ad_1]

پلیس مخفی اسرائیل بار دیگر سیاست قتلهای غیرقانونی فلسطینیان توسط سرویس اطلاعات داخلی و سربازان آن را دنبال می کند. براساس اخبار الجزیره مستقر در قطر ، احمد فهد 24 ساله که هفته گذشته در کرانه باختری به شهادت رسید نیز قربانی اعدام غیرقانونی اسرائیل شد که به یک سازمان جنایتکار تبدیل شده است. خانواده فهد خاطرنشان كردند كه این جوانان فلسطینی ابتدا توسط مأموران سرویس مخفی اسرائیل دستگیر و سپس از فاصله نزدیك تیرباران شدند و با مجروحیت راهی مرگ شدند. سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین ، محمد العودا ، در گفتگو با الجزیره ، اظهارات خانواده را با عبارت “فهد چندین بار از فاصله نزدیک هدف قرار گرفت” را بر اساس سوابق کالبد شکافی تأیید کرد. گفته می شود که معمولاً قتلهای غیرقانونی علیه فلسطینیان توسط پلیس مخفی مستریبین اسرائیل و سرویس اطلاعات داخلی شین بت انجام می شود.

نیاز فوری به اورشلیم: صلح اسلامی

جهان

نیاز فوری به اورشلیم: صلح اسلامی

آنها از پروانه ها برای حیوانات خانگی استفاده می کنند

  • گفته می شود که نیروهای امنیتی متجاوز از مهماتی به نام “گلوله های پروانه” استفاده می کردند و در قتل هایی که مرتکب شده بودند در دام “جنایات جنگی” قرار داشتند. برخلاف گلوله های معمولی ، این مهمات که اثر انفجاری روی بدن دارد ، بر روی پوست ، اندام های داخلی و استخوان های فرد هدف تأثیر می گذارد و منجر به از دست دادن اندام ها و زندگی می شود. گفته شد که اسکارهای مشابهی در بدن احمد فهد نیز مشاهده شده است.
اعتراف فلسطین در توییتر و فیس بوک:

جهان

اعتراف فلسطین در توییتر و فیس بوک: آنها گفتند “این اتفاق اشتباهی رخ داده است” و “الگوریتم” را مقصر دانستند

سردرگمی توسط تلفن

بستگان خانواده احمد فهد نیز به الجزیره گفتند که شین بت به قتل اعتراف کرده است. بر این اساس ، طی یک تماس تلفنی سرویس اطلاعات داخلی اسرائیل با خانواده فهد ، بدون تردید اذعان شد که فهد “به طور تصادفی” کشته شده و برادر و عمویش اهداف واقعی بوده اند. همچنین گفته شد که خانواده های فلسطینی ها که بارها با تعهد شین اعدام شده بودند ، از طریق تلفن خانواده هایشان را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

هنرمندانی که در حمایت از فلسطین نقاشی دیواری کشیدند در فرانسه دستگیر شدند

جهان

هنرمندانی که در حمایت از فلسطین نقاشی دیواری کشیدند در فرانسه دستگیر شدند

بخشی از سیاست قتل

  • از طرف دیگر ، گروه حقوق بشر الحق مستقر در رام الله می گوید که “اعدام پلیس مخفی اسرائیل و اطلاعات داخلی” غیرقانونی “تلقی می شود اشتباه است. مقامات نهادی گفتند که تحقیقات درباره مرگ فهد ادامه دارد ، اما این اعدام بخشی از سیاست اسرائیل در قتل فلسطینیان از نزدیک بود.
تصمیم فلسطین توسط ایالات متحده: بازگشایی کنسولگری در بیت المقدس

جهان

تصمیم فلسطین توسط ایالات متحده: کنسولگری در بیت المقدس بازگشایی شود

تلاش برای مسدود کردن شبکه های اجتماعی

بنا به گزارش ها ، بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل پس از برپایی تظاهرات توسط یک شهروند فلسطینی اسرائیلی پس از وقایع در بیت المقدس شرقی و حملات به غزه ، سعی در جلوگیری از شبکه های اجتماعی داشت. بر اساس اخبار مطبوعاتی اسرائیل ، نتانیاهو در طی حملات 10 تا 21 مه در غزه سعی در جلوگیری از شبکه های اجتماعی داشت. در این گزارش که بر اساس مقامات اسرائیلی ساخته شده ، گفته شده است که نتانیاهو دو بار پیشنهاد مسدود کردن شبکه های اجتماعی را داده است ، اما دادستان کل اسرائیل ، آویچای ماندلبلیت و مقامات امنیتی این پیشنهاد را رد کرده اند.[ad_2]