سانسور اسرائیل

[ad_1]

سایت رسانه های اجتماعی فیس بوک صفحات فلسطینیان را هدف قرار داده است. تمام صفحات ضد اسرائیل یکی یکی بسته می شوند. فیس بوک تصمیمات خود را برای محدود کردن ، حذف و بستن تمام صفحات و شبکه های خبری با محتوای فلسطینی افزایش داده است. نزدیکی مدیران سایت با اسرائیل در هدف قرار دادن تعدادی از صفحات فلسطینی از جمله صفحه های دانشگاهی است. برای اعتراض به این وضعیت ، ابتکار حفظ محتوای فلسطین کمپینی را آغاز کرده است. ابتکار عمل روز شنبه (9 ژانویه) از رسانه های فلسطینی خواست تا پخش از طریق صفحات و حساب های فیس بوک خود را متوقف کنند.

ما صدای خود را خواهیم شنید

  • تأكید شد كه محتوای فلسطینیان در سایتهای رسانه های اجتماعی با هماهنگی كامل بین دولت اشغالگر اسرائیل و اداره این سایتها نظارت می شود. ادعا شد که در نتیجه این پیگیری های دقیق ، صفحات مورد هدف ، محدود و بسته شده اند. در بیانیه مبارزات انتخاباتی ، “ما متمرکز شده ایم زیرا پیام درستی داریم و از یک هدف عادلانه در برابر اشغال وحشیانه دفاع می کنیم. ما باید برای دفاع از پیام خود متحد شویم ، نمی توانیم برای زنده نگه داشتن این سیستم عامل ها صدای خود را به طور موثر و با صدای بلند بشنویم. ” تأکید شد که مخالفت ضد فلسطینی در فیس بوک در حال گسترش است ، صفحات پاک شده ، بسته شده و دسترسی به شبکه های خبری محدود است.

نزدیک به 10 سال

دولت فیس بوک همچنین صفحه آکادمی مطالعات پناهندگان فلسطین را به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس با بیش از 100000 پیرو لغو کرد. این آکادمی با اشاره به اینکه تصمیم دولت فیس بوک همزمان با دهمین سالگرد تأسیس آنها بود ، بر آموزش هزاران دانشجو از بیش از 70 کشور جهان و آرمان فلسطین تأکید کرد. به جریان اطلاعات کمک می کند.

آنها 3 میلیون دنبال کردند

  • فیس بوک همچنین صفحه اتحادیه بین المللی دانشمندان مسلمان را پس از ارسال پست ، که اسرائیل را تحریم کرد ، خاموش کرد. این تصمیم روز شنبه در صفحه فیس بوک انجمن است “اسرائیل باید کاملاً بایکوت شود ، از جمله اقتصادی ، تا زمانی که از تمام سرزمین های اشغالی خارج نشود.” بعد از فتوا آمد. در بیانیه اتحادیه آمده است که صفحات آنها به دلیل حمایت از حقوق و موضوعات ملی ، به ویژه فلسطین بسته شده است: “ما از همه مسلمانان و مردم عادل در جهان می خواهیم كه در كنار حقیقت بایستند و صدای حقایقی را كه از هر لحاظ سعی در خاموش شدن دارد حفظ كنند.” اتحادیه بین المللی دانشمندان مسلمان در دوحه مستقر است و حدود 3 میلیون پیرو دارد.



[ad_2]