ستایش از سربازان ترک از ناتو – Yeni фаafak

[ad_1]

عناصر نظامی از فرماندهی تیپ 66 پیاده مکانیزه پیاده ، واقع در منطقه ارژن تکیرداگ ، برای شرکت در این رزمایش که 10 و 19 مه در رومانی برگزار می شود ، قرار گرفتند.

214 خودروی نظامی حامل 39 دستگاه تریلر ، 128 کانتینر و 1 هزار و 356 سرباز از شهر ارژن در تکیرداگ ، به شهر سینکو رومانی مستقر شدند ، جایی که این تمرین از طریق بلغارستان انجام می شود.

در اینجا ، کار تمیز و دقیق سربازان ترک ، که آشپزخانه مزرعه ، اتاق ناهار خوری ، دوش و توالت برای سربازان را در این رزمایش ایجاد کردند ، نیز مورد استقبال ناتو قرار گرفت.

مناطقی که توسط سربازان تیپ 66 پیاده مکانیزه در ارژن شناسایی شده است ، از طریق حساب رسمی شبکه اجتماعی کانال کانال ، از دید سربازان سایر کشورهای شرکت کننده در این تمرین پخش می شود.

با بیان اینکه شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چگونه آنها هنگام تمرین در طول تمرین غذا می خورند و با دیدن مناطق ایجاد شده توسط نیروهای مسلح ترکیه ، سربازان کشورهای دیگر با تحسین و تمجید از سربازان آشپزخانه ، دوش ، توالت و لباسشویی ساخته شده توسط ترکیه صحبت می کنند.

10 هزار تمرین نظامی ناتو

جهان

10 هزار تمرین نظامی ناتو

Mehmetchik متعهد شد در این تمرین چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه کمک قابل توجهی به آن کرده است.

عکس 16

عنوان

پرسنلی که از فرماندهی تیپ 66 پیاده مکانیزه در رزمایش شرکت خواهند کرد ، مستقر در کورلو ، که با آمادگی بسیار بالا نقش تیپ سیاه گروه وظیفه مشترک را بر عهده گرفته اند ، انتقال به رومانی آغاز شده است. .

عنوان

1356 پرسنل ، 214 وسیله نقلیه نظامی ، 39 تریلر و 128 کانتینر برای این رزمایش از طریق زمینی یا هوایی به رومانی منتقل شدند.

عنوان

کاروان وسایل نقلیه نظامی که در خشکی حرکت می کردند ، تیپ را ترک کردند. عناصر فرماندهی تیپ 66 پیاده مکانیزه که از بلغارستان به رومانی می رود ، در این رزمایش در شهر سینکو شرکت خواهند کرد.

عنوان

درباره تمرین
< br> رزمایش Defender Europe 2021 تحت فرماندهی ارتش اروپا اروپا ادامه دارد. بیش از 30،000 کارمند از 26 کشور در این تمرین شرکت می کنند که ترکیبی از چهار تمرین اصلی مختلف است. این رزمایش با هدف نشان دادن توانایی ارتش آمریكا برای ساخت سریع یك نیروی جنگی مقیاس بزرگ علیه درگیری ها و حملاتی كه ممكن است در دریای سیاه و مناطق بالكان رخ دهد ، در یك درک مشترک از دفاع است.

عنوان

ناتو و کشورهای شریک نیز با نیروهای ملی خود در این رزمایش شرکت می کنند که در آن فرماندهی ارتش اروپا اروپا با نیروهای مستقر در بلژیک ، آلمان و هلند و عناصر هوایی منتقل شده از ایالات متحده درگیر است.

در مرحله اول این رزمایش ، تحت عنوان بازدارندگی ، فرماندهی ارتش اروپا اروپا با هماهنگی انتقال عملیات به استونی ، بلغارستان و رومانی ، نقش فرماندهی زمینی مشترک را بر عهده گرفت. این مرحله از تمرین از 1 تا 14 مه در استونی ، بلغارستان و رومانی با شرکت بلغارستان ، کانادا ، استونی ، آلمان ، ایتالیا ، لهستان ، هلند ، رومانی ، اسپانیا و انگلستان برگزار می شود.

عنوان

در مرحله دوم مرحله اول رزمایش ، ارتش اروپا اروپا قصد دارد فرماندهی سپاه 5 امریکا ، سپاه چند ملیتی جنوب شرقی ناتو و نیروهای زمینی آمریکا را تحت کنترل تاکتیکی قرار دهد.

در این زمینه ، گروه ویژه رزمی تیپ پیاده ارتش ایالات متحده در آلبانی ، بوسنی و هرزگوین ، کرواسی ، یونان ، مقدونیه شمالی ، اسلوونی و مونته نگرو مستقر خواهد شد. آلبانی ، بوسنی و هرزگوین ، کرواسی ، یونان ، مونته نگرو ، کوزوو و اسلوونی در این مرحله از تمرین شرکت خواهند کرد.

عنوان

در مرحله دوم رزمایش موسوم به تصرف ابتکار ، واحدهای نیروهای زمینی رومانی پدافند متحرک را در منطقه عملیاتی رومانی و واحدهای نیروی زمینی اروپا آمریکا را در مناطق عملیاتی رومانی و بلغارستان انجام خواهند داد.

عنوان

تحویل از طریق زمین و هوا

یک بیمارستان نظامی در مجارستان و یک مرکز جمع آوری اسیر در آلبانی تأسیس خواهد شد و این مرحله از تمرین با تمرین 21 دفاع ثابت قدم مرتبط خواهد بود.
< br> عناصر فرماندهی تیپ 66 پیاده مکانیزه ، که به عنوان بخشی از تمرینات مدافع پایدار 21 در سینکو رومانی حضور دارند ، از 24 مه تا 9 ژوئن در این مرحله شرکت می کنند.

عنوان

Mehmetchik متعهد شد در این تمرین چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه کمک قابل توجهی به آن کرد.

عنوان

در این تمرین ، ترکیه در فرماندهی چند ملیتی سپاه سوم ناتو (HRF) (NRDC-TUR) شرکت کرد ، که از 1 ژانویه 2021 به مدت 1 سال نقش فرماندهی اجزای زمینی نیروی پاسخ را بر عهده گرفت و کارگروه مشترک با آمادگی بسیار بالا. با نیروهای تیپ 4 پیاده مکانیزه شرکت خواهد کرد. علاوه بر این ، این مرحله از تمرینات شامل بلغارستان ، کرواسی ، آلمان ، گرجستان ، یونان ، مجارستان ، ایتالیا ، مولداوی ، مقدونیه شمالی ، رومانی ، اسپانیا ، اوکراین و انگلستان خواهد بود.

عنوان

مرحله سوم رزمایش که برتری را در بر می گیرد ، با لازم الاجرا شدن ماده 5 پیمان ناتو در چارچوب برنامه آغاز می شود. به عنوان بخشی از امنیت جمعی ، سپاه 5 ایالات متحده و سپاه چند ملیتی جنوب شرقی ناتو یک عملیات تهاجمی علیه نیروهای کشور متجاوز را آغاز خواهند کرد.

عنوان

آلبانی ، بلغارستان ، کرواسی ، مجارستان ، ایتالیا ، اسپانیا ، رومانی ، اسلوونی و انگلستان به عنوان تمرین پست فرماندهی با کمک رایانه در این مرحله شرکت می کنند.

عنوان

Mehmetchik متعهد شد در این رزمایش چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه کمک مهمی به آن کرد.

عنوان

Mehmetchik متعهد شد در این تمرین چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه کمک قابل توجهی به آن کرد.

عنوان

Mehmetchik متعهد شد در این تمرین چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه کمک قابل توجهی به آن کرد.

عنوان

Mehmetchik متعهد شد در این تمرین چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه کمک قابل توجهی به آن کرد.

Mehmetchik متعهد شد در این رزمایش چند ملیتی شرکت کند ، که ترکیه سهم بسزایی در آن داشت.

Mehmetchik در رزمایش مدافع پایدار ناتو 2021 ، که برای ایجاد آمادگی جنگی و همکاری بین ناتو ، ایالات متحده و کشورهای مشارکت برای صلح طراحی شده است ، که در آن 15 عضو ناتو شرکت خواهد کرد ، و در رزمایش Defender Europe 2021 شرکت خواهد کرد ، که در آن بیش از 30 هزار کارمند از 26 کشور در این تمرین شرکت خواهند کرد. او از Tekirdag خارج شد.[ad_2]