ستایش روزنامه نگار فرانسوی از اردوغان: رهبری که بازی را تغییر می دهد

[ad_1]

ژان دومینیک مرکر ، نویسنده روزنامه فرانسوی L’Opinion ، گفت که رئیس جمهور رجب طیب اردوغان به عنوان “رهبری که بازی را تغییر می دهد” در درگیری های لیبی و قفقاز نقش داشته است.

مرچت ، در وب سایت روزنامه “قرن 21 ترکیه: ذهن اردوغان” در ویدئویی منتشر شده است که از سال 2003 این کشور را اداره می کند. اردوغان سالها صدای بخش مظلوم این کشور را می گفت.

به گفته وی ، دموکراتیک سازی واقعی در ترکیه در سال 1945 ، با تأکید بر اینکه سیستم تک حزبی Merchet انتقال به یک سیستم چند حزبی را آغاز کرد ، تأثیر بر تاریخ این کشور ، آسیب به دموکراسی و ثبات است.

مرکهت خاطرنشان کرد: اردوغان که هنگام رسیدن به قدرت یک مربی نظامی داشت ، دموکراسی در انتخابات را منعکس می کند و در آخرین انتخابات محلی استانبول و آنکارا توسط احزاب مخالف پیروز می شوند.

پیام سال نو رئیس جمهور اردوغان

برنامه

پیام سال نو رئیس جمهور اردوغان

وی با بیان اینکه نمایشگاه ترکیه به صورت داوطلبانه بخشی از تجارت اروپا خواهد بود ، تأکید کرد که ترکیه یک شریک اقتصادی بسیار مهم برای بسیاری از کشورهای اروپایی است که شهروندان ترکیه در آن زندگی کرده اند.

مرچت اروپا با وجود تلاش های مصمم دهه 1950 ، به دلایل مختلف درهای خود را به روی ترکیه بست ، زیرا خانواده 80 میلیون مسلمان تأکید کردند که مایل به ورود به این کشور نیست.

رئیس جمهور اردوغان: من می خواستم یک هنرمند شوم ، مولا ما را به سمت سیاست جذب کرد

برنامه

رئیس جمهور اردوغان: من می خواستم یک هنرمند شوم ، مولا ما را به سمت سیاست جذب کرد

غرب انحصار قدرت جهانی را از دست داده است

“درهای اتحادیه اروپا برای بستن ترکیه درهای تمرکز آنها در منطقه خاورمیانه و آسیا را باز کرده است.” مرست گفت بخشی از حضور فرانسه در آفریقا اگرچه از ترکیه شوکه شده است ، اما گفت پروازهای ترکیش ایرلاینز از اکثر قاره ها راههای هوایی را تنظیم می کند که باید برای شرکت منطقی باشد.

مرکت ، “غرب قدرت انحصاری خود را در جهان از دست داده است. اخیراً در آفریقا ، غیر از ترکیه به چین ، روسیه یا حتی حضور اسرائیل را نشان می دهد.” از عبارت استفاده می کند

اخیراً ، اگرچه مشکلات اقتصادی در فناوری نظامی مرکت ترکیه را به طور فزاینده ای آزار داده است ، اما به لطف موفقیت آمیز بودن هواپیماهای بدون سرنشین در عملیات ، گفته شده است که آنها در حال توسعه بیشتر روابط ترکیه با سایر کشورها هستند.

  • اردوغان ارتش قدرتمند و فعالی دارد
  • روزنامه نگار فرانسوی ، “امروز ، رئیس جمهور اردوغان اردوی قدرتمند و فعالی دارد که می تواند آن را روی میز بگذارد. ترکیه ، لیبی ، سوریه که قادر به احساس سنگینی در قفقاز و سایر نقاط هستند ، یک بازیگر قدرتمند است.” از عبارت استفاده می کند

آنقدر قوی که جای خود را به اکثریت می دهد

اکثر محافظه کاران نوظهور ، علیرغم فشارهایی از قبیل ممنوعیت روسری ، مبلغین امام را برای سالهای متمادی مذهب در ترکیه تعطیل می کنند ، رئیس جمهور اردوغان اردن فرصت هایی را برای ابراز وجود پیدا کرد ، “بسیار قدرتمند زیرا اکثریت اردوغان پشت آن است”. گفت

ژان دومینیک مرکه ، با بیان اینکه اردوغان این شجاعت استراتژیک را نشان داد و با ابزارهای نظامی که متوجه شد ، “مداخله بازی را در لیبی و قفقاز تغییر داد ، نیروها هنوز در سوریه هستند ، یک متحد نقشی اساسی در جنگ ترکیه برای حمایت از روسیه. ” نظر خود را بیان کنید

مرست تأکید کرد که از زمان مصطفی کمال آتاتورک ، هیچ رهبر ترکیه ای کشور را به این شدت تغییر نداده است.


[ad_2]