ستایش SİHA ترکیه از مطبوعات فرانسه: این توازن قدرت را تغییر می دهد

[ad_1]

روزنامه Le Figaro ، متعلق به Dassault ، یكی از بزرگترین شركتهای اسلحه سازی در فرانسه ، یك SİHA ترکیه را تحت عناوین جداگانه ای در اخبار SİHA قرار داد. در این خبر با عنوان “فناوری در خدمت سیاست خارجی ترکیه” آمده است که در بهار سال 2020 در لیبی ، در درگیری بین نیروهای حفر طرفدار خلیفه و دولت لیبی ، 2 هواپیمای انتحاری Kargu-2 توسط شرکت STM نقش مهمی ایفا کرد.

“من طی 15 سال یکی از اصلی ترین تولید کنندگان در جهان شدم”

این خبر که نشان می دهد این یک پدیده مسلم است ، “افزایش SİHA در بازار صنایع دفاعی ترکیه و استفاده گسترده از آنها در جبهه های جنگ” ، در این گزارش آمده است: “فقط در 15 سال ، این کشور جایگاه خود را در میان بزرگترین کشورهای جهان به خود اختصاص داده است. تولیدکنندگان. با تمایل به رقابت با مدلهای آمریکایی ، اسرائیلی و چینی “عبارتی است که استفاده می شود.

SİHA ترکی کارآمد و مقرون به صرفه است

در این خبر آمده است که SİHA های ترکیه مانند Kargu ، Bayraktar ، Anka ، Karayel و Alpagu نه تنها کارآمد بلکه مقرون به صرفه هستند. در این گزارش آمده است: “SİHA ترکیه از سال 2016 در عملیات های مرزی مورد استفاده قرار گرفته است.” ارزیابی انجام شد

ستایش SİHA ترکی از رسانه های فرانسوی: سه جنگ تغییر مسیر داده و به عنوان نان و پنیر فروخته می شود

جهان

ستایش SİHA ترکی از رسانه های فرانسوی: سه جنگ تغییر مسیر داده و به عنوان نان و پنیر فروخته می شود

توجه زیادی را به خود جلب می کند

این خبر حاکی از آن است که SİHA ترکیه هر روز بیشتر به فروش می رسد ، آذربایجان ، قطر ، اوکراین و تونس و کشور ناتو لهستان در حال خرید هواپیماهای بدون سرنشین مسلح ترکیه ، لتونی ، مجارستان و آلبانی و همچنین SİHA ترکیه به سایر کشورها است. .

تعریف SİHA ترکیه از مطبوعات انگلیس: ارتش ما نیز باید توسعه یابد

جهان

ستایش SİHA ترکیه از مطبوعات انگلیس: ارتش ما نیز باید توسعه یابد[ad_2]