سخنگوی حماس آری: عملیات زمینی برای مهاجم یک فاجعه خواهد بود

[ad_1]

در مصاحبه ای با تلویزیون الاقصی متعلق به حماس در مورد اخباری مبنی بر اینکه اسرائیل روز گذشته عملیات زمینی را در غزه آغاز کرده است ، آوری گفت که نیروهای مقاومت به اندازه کافی قوی هستند که دشمن (اسرائیل) را غافلگیر می کنند و آنها سلاح های قوی تری از این سلاح ها دارند. قبلا استفاده شده .

  • آوری با اشاره به اینکه آمادگی های حماس برای عملیات زمینی بالاتر از توان موشکی بود ، اظهار داشت: عملیات زمینی برای اشغالگر فاجعه خواهد بود و او بدون تغییر توازن نظامی قادر به خارج شدن از آن نخواهد بود.

آوری گفت که از زمان آخرین حمله به غزه ، مقدمات نیروهای مقاومت برای این عملیات زمینی فراهم شده و “جبهه ها” علیه نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری اشغالی ، غزه و منطقه خط سبز ، جایی که عربها در آن زندگی می کنند ، باز شده است کلید پیروزی است.

ارتش اشغالگر اسرائیل از پیام خارج شد

جهان

ارتش اشغالگر اسرائیل از ورودی غزه خارج می شود

چی شد؟

جاناتان کنریکوست سخنگوی ارتش اسرائیل روز گذشته گزارش ها مبنی بر آغاز عملیات زمینی علیه غزه را تکذیب کرد. سخنگوی ارتش اسرائیل ، Avichay Adraee ادعا می کند که کنریکوست در اظهارات قبلی خود “اشتباه ترجمه” داشته است.

  • از سوی دیگر ، تیپ های عزالدین القسام ، شاخه نظامی حماس ، به مناسبت هفتاد و سومین سالگرد اشغال اسرائیل در سرزمین های فلسطین در 15 مه 1948 ، از همه فلسطینی ها خواست تا با نیروهای اسرائیلی در میدان ها بجنگند.

در این بیانیه “کابوس صهیونیست ها که همیشه آنها را بیدار نگه می دارد و باعث می شود تا هزینه اشغال سرزمین های فلسطین را بپردازند” ساخته است.

حزب مخالف از نخست وزیر کانادا می خواهد: فروش اسلحه به اسرائیل را متوقف کنید

جهان

حزب مخالف نخست وزیر کانادا را فرا می خواند: فروش اسلحه به اسرائیل را متوقف کنید

دشوارترین لحظات مرد جوان غزه ای: او فهمید که دو برادرش در میان شهدایی هستند که از آنها در بیمارستان عکس گرفته است

جهان

سخت ترین لحظات مرد جوان غزه ای: او فهمید که دو برادرش در میان شهدایی هستند که از آنها در بیمارستان عکس گرفته است

سه فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل در شمال غزه کشته شدند

جهان

سه فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل در شمال غزه کشته شدند[ad_2]