سخنگوی حماس زهری: ترکیه همیشه در آرمان فلسطین است

[ad_1]

سخنگوی حماس سامی ابو زهری اظهاراتی در مورد حمایت ترکیه در حملات به غزه ارائه داد. زهری گفت که در جریان حملات بین اسماعیل هانی نخست وزیر فلسطین و رئیس جمهور رجب طیب اردوغان ارتباط مداوم وجود دارد.

ترکیه قدمهای دیپلماتیک را در حرکت حمله برمی دارد

زهری با بیان اینکه ترکیه برای جلوگیری از حمله به غزه گام های دیپلماتیک برداشته و با کشورهای مختلف منطقه و جهان تماس گرفته است ، گفت: ترکیه همیشه در آرمان فلسطین است. گفت

یک دختر کوچک فلسطینی 7 ساعت بعد توسط تکبیر در غزه از لاشه هواپیما نجات یافت

بازی 00:42

یک دختر کوچک فلسطینی 7 ساعت بعد توسط تکبیر در غزه از لاشه هواپیما نجات یافت

سوزی اشکانتنا 6 ساله که روز گذشته خانه های وی تحت تأثیر حملات هوایی در نوار غزه در اسرائیل قرار گرفت ، 7 ساعت بعد زنده نجات یافت. تصاویر این دختر که با تکبیر بیرون آورده شده بود نیز در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

گفته شد که این دختر برای معالجه به بیمارستان الشیفا ارجاع شده و حال وی از سلامتی خوبی برخوردار است. گزارش شده است که مادر این دختر کوچک و 4 خواهر و برادرش در این حمله کشته شده اند.

واکنش شدید رئیس جمهور اردوغان به اشغال اسرائیل: قاتل کافی برای کشتن نوزادان

بازی 02:48

واکنش شدید رئیس جمهور اردوغان به اشغال اسرائیل: قاتل کافی برای کشتن نوزادان

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور بعد از جلسه کابینه اظهاراتی کرد. اردوغان در پاسخ به حملات ناپسند اسرائیل به غزه گفت: “کسانی که علاقه ای به مرگ کودکان فلسطینی در اثر بمب ندارند ممکن است توسط کودکان اسرائیلی که از صدای موشک می ترسند وحشت کنند. با این وجود ، هنگام خواب کودکان باید سکوت حفظ شود ، نه هنگام کشته شدن. این تعداد قاتل برای کشتن فرزندان کافی است. قاتل کافی برای کشتن زنانی که روی زمین می خزند ، برای کشتن افراد مسن است. آنها بی نظیر هستند. وی گفت: “کسانی که در یک آب می خورند نیز از آنها حمایت می کنند.”
[ad_2]