سلاح های دستگیر شده توسط پ ک ک متعلق به کشورهای عضو ناتو است

[ad_1]

ثابت شده است که گروه تروریستی جدایی طلب پ.ک.ک از موشک های ضد تانک تولید مشترک آمریکا ، سوئد ، فرانسه و آلمان علیه ترکیه استفاده کرده است.

سازمان تروریستی پ.ک.ک با استفاده از موشک های ضد تانک AT-4 ، ساخت آمریکا و فرانسه-آلمان ، میلان ، نیروهای امنیتی سوریه ، شمال عراق و ترکیه را مورد حمله قرار داد.

ثابت شده است که بیش از 40 مهمات ضد تانک AT-4 و MILAN توسط سازمان تروریستی در حمله به نیروهای امنیتی در سالهای 2021-2017 استفاده شده است.

ثبت نام در شماره های سری

این سلاح ها پس از عملیات علیه پ.ک.ک کشف و ضبط شده و عکس های آنها یکی یکی و شماره سریال آنها ذکر شده است. شماره سریال سلاح ها را می توان روی عکس های گرفته شده به وضوح خواند.

این س ofال که چگونه سلاح های تولید شده توسط کشورهای عضو ناتو به دست یک سازمان تروریستی رسیده است ، مدت ها در انتظار پاسخ بود. مهمات ضد تانک کشف شده در حملات به نیروهای امنیتی به شرح زیر است:

– موشک ضد تانک میلان در منطقه Bestler Dereler در شیرناک در 2 نوامبر 2017 ،

-موشک ضد تانک 4 AT-4 ، که در 11 دسامبر 2018 در استان دایلا ، منطقه Hakurk در شمال عراق پرتاب شد ،

-موشک ضد تانک AT-4 ، در استان دایلا ، منطقه Hakurk در شمال عراق ، در 15 دسامبر 2018 پرتاب شد ،

-موشک ضد تانک AT-4 ، در استان دایلا ، منطقه Hakurk در شمال عراق ، در 23 دسامبر 2018 پرتاب شد ،

-4 موشک ضد تانک AT-4 در جریان جستجو در استان دایلا در منطقه Hakurk در شمال عراق در 28 دسامبر 2018 شلیک شد ،

-موشک ضد تانک AT-4 ، هنگام جستجو پس از آغاز آتش سوزی بر نیروهای امنیتی در منطقه کوه حصار از آواسین باسیان در شمال عراق در 24 سپتامبر 2018 ، کشف شد.

-موشک ضد تانک AT-4 ، در پناهگاهی که تروریستهای پ ک ک در منطقه Bestler Dereler Gaşinor Tepe در شیرناک در 7 آوریل 2019 پیدا کرده اند ، پیدا شد ،

-موشک ضد تانک AT-4 در عملیات جستجو در منطقه پس از حمله به نیروهای امنیتی در جاده کمربندی شیرناک-سیلوپی در 26 ژوئیه 2019 کشف شد.

-دو موشک ضد تانک AT-4 که ​​یکی از آنها استفاده شد و دیگری بدون استفاده بود ، در حمله به نیروهای امنیتی که بین چیذره و شیرناک در حال حرکت بودند در 19 اوت 2019 ،

-4 موشک ضد تانک AT-4 علیه تروریستهایی که در 26 اکتبر 2019 از شمال عراق قصد ورود به ترکیه داشتند و در عملیات خنثی شدند ، ضبط شد.

-موشک ضد تانک AT-4 کشف شده در جستجوی راش کریک در شمال عراق در 24 ژوئیه 2020 ،

-3 موشک ضد تانک AT-4 در حال کار در استان اوگل در روستای حکاری در 19 سپتامبر 2020.

ویژگی های سلاح چیست؟

“AT-4: یک سلاح ضد تانک ساخت سوئد با یک پرتاب. سیستم سلاح با خانواده وسیع محصولات یکی از رایج ترین سلاح های ضد تانک سبک در جهان است. برد موثر AT-4 ، که توسط یک نفر حمل و استفاده می شود ، 200-1000 متر طراحی شده است تا استحکامات آنها را نابود یا غیرفعال کند.

میلان: برای ارتش فرانسه و آلمان توسعه یافته است ، اما هنوز در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. سلاح های ضد تانک که توسط پیاده نظام استفاده می شود یا بر روی وسایل نقلیه نصب می شود. استاتیک یا متحرک ، می تواند در برابر سنگین ترین تانک های مسلح و همچنین در برابر اهدافی مانند استحکامات و زیرساخت ها مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده در مناطق شهری و بیرونی طراحی شده است. برد موثر آن می تواند تا 3000 متر باشد.

TOW: موشک ضد تانک با منشاء آمریکایی. این می تواند در برابر سیستم های زرهی و چرخ دار در خشکی در محیط ها یا شرایط سخت م effectiveثر باشد.

چهره وحشتناک پ ک ک: 400 تن از کسانی که تسلیم می شوند کودک هستند

روز

چهره وحشتناک پ ک ک: 400 تن از کسانی که تسلیم می شوند کودک هستند

اسلحه های توقیف شده از

روز

اسلحه های توقیف شده از “دوستان” جعلی است[ad_2]