سومین شهر جدید “Quick Exclusive Resolution” بیش از 4 سال در تامین مسکن بهبود می بخشد

[ad_1]

سومین شهر جدید با دوره تأمین مسکن بیش از 4 سال قبل از شهر جدید دوم از طریق سیستم پیش ثبت نام و جبران خسارت موازی به حرکت خود ادامه می دهد. تمام مناطق پروژه یک طرح منطقه را در طول سال آماده می کنند و از نیمه اول سال آینده شروع به ساخت می کنند.

منطقه اطراف Daejang-dong ، Bucheon-si ، جایی که سومین شهر جدید در آن ساخته می شود گزارشگر ارشد Cheol-Hoon Woo

منطقه اطراف Daejang-dong ، Bucheon-si ، جایی که سومین شهر جدید در آن ساخته خواهد شد. گزارشگر ارشد چئول هون وو

به گفته وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل در تاریخ 24 ، پیش ثبت نام برای سومین شهر جدید با Gyeyang ، Incheon در ماه ژوئیه آغاز می شود. از سپتامبر تا اکتبر Namyangju Wangsuk 2 و از نوامبر تا دسامبر Namyangju Wangsuk ، Hanamgyosan ، Goyang Changneung ، Bucheon Daejang و سایر مسکن های عمومی در کلان شهرها تا پایان سال با پیش پرداخت اشتراک در اختیار شما قرار می گیرد. 32000 خانوار از پیش اشتراکی باقی مانده سال آینده استخدام مستاجر را آغاز می کنند.

برای کوتاه کردن دوره جبران خسارت زمین ، سومین شهر جدید “Fast Track” را اعمال می کند که همزمان با ایجاد طرح منطقه خسارت را ارائه می دهد. مراحل جبران خسارت برای Namyangju Wangsuk ، Hanam Gyosan و Incheon Gyeyang آغاز شده است. گویانگ چانگ نئونگ و فرمانده بوچئون قرار است در نیمه اول سال غرامت اعلام کنند.

سومین اقدامات جدید شهری برای ترافیک در یک منطقه وسیع.  تهیه شده توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل

سومین اقدامات جدید شهری برای ترافیک در یک منطقه وسیع. تهیه شده توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل

به لطف اشتراک اولیه و جاده سریع ، زمان تأمین مسکن در شهر جدید سوم توسط 4 سال و 9 ماه توسط شهر دوم جدید کاهش یافت. در مورد شهر جدید دوم ، از تعریف منطقه تا اولین تأمین مسکن به طور متوسط ​​81 ماه طول کشید ، از جمله 51 ماه در Seongnam Pangyo ، 64 ماه در Wirye و 126 ماه در Godeok ، Pyeongtaek.

وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل توضیح داد: “در مورد سومین شهر جدید ، به طور متوسط ​​24 ماه طول خواهد کشید ، از جمله 25 ماه برای وانگسوک در Namyangju ، 25 ماه برای Hanamgyosan و 21 ماه برای Qian در Incheon. “تمام اقدامات برای بهبود ترافیک منطقه ای در سومین شهر جدید آماده شده است. وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل توضیح داد که در نتیجه آماده سازی اقدامات ترافیکی از زمان اعلام مکان ، زمان تعیین اقدامات ترافیکی متوسط ​​بوده است. 16 ماه زودتر از شهر جدید دوم. سومین برنامه جدید شهری برای بهبود ویژگی های ترافیکی ، گسترش سرمایه گذاری در حمل و نقل عمومی ، با مترو برای سفر در مرکز شهر سئول در 30 دقیقه امکان پذیر است.

پروژه های اصلی متقابل منطقه ای منطقه ای شامل راه آهن شهری Songpa و Hanam در Hanamgyosan ، راه آهن Gangdong و Hanam و Namyangju در سئول و ساخت پل Hangang در Namyangju و راه آهن شهر Goyang و Eunpyeong در Goyang و Changneung است. رستوران های جدیدی وجود دارد.[ad_2]