شبکه FETO قرقیزستان: دو هزار دانش آموخته به ما پیوسته اند

[ad_1]

عبدالله ساریتسا

بیانیه Orhan Inandi ، به اصطلاح رئیس FETÖ برای آسیای میانه ، که توسط دادستانی عمومی آنکارا گرفته شده است ، ظاهر شد. ایناندا که در قرقیزستان دستگیر و با عملیات MIT به ترکیه آورده شد ، شب گذشته به اتهام “کنترل یک سازمان تروریستی مسلح” توسط دادگاه جنایی آنکارا دستگیر شد. اینندی در بیانیه ای به دادستانی توضیح داد که اولین تماس وی با این سازمان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در آنکارا آغاز شد و گفت که وی از سال 1985 مشغول کار بوده است ، وی در جریان تلاش برای کودتا به همراه خانواده در قرقیزستان بوده است و در آن زمان امام دولت قرقیزستان بود.

من پشیمان نیستم

برنامه

من پشیمان نیستم

KYRGYZSTAN ساخت خود را اعلام می کند

  • ایناندی با اشاره به اینکه وی در سال 1995 به قرقیزستان منصوب شد ، در سال 2001 رئیس هیئت مدیره موسسات آموزشی در سبات بود و من کشور را در اختیار دارم و در سال 2017 او مسئولیت آسیای میانه را بر عهده داشت ، تا اینکه گرفتار شد. ایناندی با بیان اینکه وی به عنوان امام آسیای میانه مسئول ائمه دولت آذربایجان ، ترکمنستان ، تاجیکستان ، قزاقستان و قرقیزستان است ، نام افراد مسئول این سازمان را در این کشورها به اشتراک گذاشت و اطلاعات دقیق در مورد ساختار قرقیزستان را ارائه داد.

2000 دانشجو وارد ساختمان می شوند

ایناندی با اعلام اینکه در قرقیزستان 40-50 خانه سازمانی تحت کنترل سازمان وجود دارد ، گفت که قبل از او 13 موسسه آموزشی متعلق به این سازمان در کشور وجود داشت و پس از امامت وی ​​در کشور ، 24 موسسه آموزشی بیشتر بودند فعال از نام سازمان ایناندی گفت که نشان می دهد در 26 سالی که وی در قرقیزستان بود ، 20،000 نفر از مدارس این سازمان فارغ التحصیل شدند. “95-96 درصد این دانشجویان از قرقیزستان هستند ، بقیه ترک و از ملیت های دیگر هستند.” گفت ایناندی با اشاره به اینکه 10 درصد آنها (2000 نفر) به سلسله مراتب سازمانی پیوسته اند ، گفت:

در اینجا بیانیه Orhan Inandi عضو FETO آمده است: او به وفاداری خود به سازمان تروریستی ادامه داد

برنامه

در اینجا بیانیه Orhan Inandi عضو FETO آمده است: او به وفاداری خود به سازمان تروریستی ادامه داد

چه کسی در این مدارس می خواند؟

  • “كودكان از هر قشر از جمله نوه های رئیس جمهور قرقیزستان ، فرزندان نخست وزیر قرقیزستان ، فرزندان وزرا و معاونان قرقیزستان ، سربازان ، پلیس و فرزندان بازرگانان در مدارس ما تحصیل كرده اند. دوره گذشته ، وزیر آموزش ملی قرقیزستان دانش آموز ما بود ، اما او اخراج شد. سفیر فعلی در وین ، سرکنسول در دبی ، سفیر سابق قرقیزستان در ایالات متحده از مدارس ما فارغ التحصیل شده است. من شنیدم که یک معاون در قرقیزستان ، که نام او را نمی دانم ، نیز از مدارس ما فارغ التحصیل شده است. ” اورهان اینندی ، که ادعا می کند رئیس جمهور قرقیزستان وی را پس از تلاش کودتا در 15 ژوئیه 2016 احضار کرده است ، “من نگران تعطیلی مدارس بودم. او به من گفت که از آنچه در ترکیه اتفاق می افتد مطلع است و قصد تعطیلی مدارس در قرقیزستان را ندارد. “ گفت

هر سال 1.15 میلیون دلار

اینانددی با اشاره به اینکه در حال حاضر 700 میلیون دلار در قرقیزستان توسط بازرگانان و بازرگانان قرقیزستانی تحت نام “هیمت” و 200000 دلار توسط تجار ترک در حال جمع آوری است ، گفت: حقوق اعضای این سازمان که در م institutionsسسات آنها کار می کنند تا سقف دلار کسر می شود 100. در ماه و به طور متوسط ​​250،000 $ در سال جمع آوری کنید. ınandı همچنین اطلاعاتی در مورد بنیادها ، انجمن ها ، شرکت ها و سازمان های رسانه ای متعلق به FETÖ ارائه داد.

اورهان اینندی ، به اصطلاح رئیس FETO برای آسیای میانه ، دستگیر شده است

برنامه

اورهان ایناندی ، به اصطلاح رئیس FETO برای آسیای میانه ، دستگیر شده است

وی برای پناهندگان گذرنامه خریداری کرد.

  • در سال 2015 ، ایناندی گفت که لغو گذرنامه های ترکی رهبران ارشد سازمان نازی توسون ، مصطفی اوزجان و شریف علی تکالان در دستور کار قرار دارد ، و سپس ، به دستور علی جامعه ، مدیر ارشد خارجی ، با معاون رئیس جمهور قرقیزستان دیدار و درخواست کرد برای شهروندی از طرف برخی از اعضای سازمان. ایناندی با بیان اینکه لیست او تحویل داده شده است ، گفت: “در نتیجه بررسی اطلاعاتی ، مصطفی اوزجان ، سوات یلدیریم ، بکر باز ، حسین ساروهان ، علی چلیک ، زکی پکتاش ، خلیل کوچ ، موتلو شاهین و ایزت آکر تأیید شدند و گذرنامه ها صادر شد.” گفت

پس از گولن ، هیئت رهبری می کند

رئیس FETÖ ایناندی در مورد مرگ فتولا گولن چنین گفت: “گفته می شود که پس از مرگ گولن هیچ کس نمی تواند جماعت را رهبری کند و جماعت توسط کمیسیونی اداره می شوند. یک کمیته بزرگ ، شامل یک کمیته مشورتی ، تشکیل شده است. به نظر شخصی من ، احتمالاً ریاست این هیئت را اسماعیل بویوكسلبی ، عبدالله ایماز و ناچی توسون بر عهده دارند. ”

سبک مدیریت تغییر کرده است

  • اورهان اینندی اطلاعاتی را درباره جلسه ای که در سال 2019 در پنسیلوانیا شرکت کرده بود ، زمانی که مسئولیت آسیای میانه را داشت ، ارائه داد. وی گفت: در این جلسه تصمیم گرفته شد تا سبکهای مدیریت در موسسات و سازمانهای کشورهای محل فعالیت سازمان تغییر یابد. ایناندا با اشاره به اینکه مدیریت سازمان های متعلق به سازمان به عهده امام کشور مربوطه است ، “پس از جلسه تصمیم گرفته شد که رئیس موسسه مربوطه نباید تنها تصمیم گیرنده در اداره و اداره آن موسسات باشد ، هیئت مدیره باید در کشورهای مربوطه تشکیل شود و تصمیمات گرفته شود به طور مشترک توسط این کمیته. ” اطلاعات را بده علاوه بر این ، ınandı توضیح داد که این کمیته ها هر 3-5 سال یکبار تجدید می شوند ، اضافه کرد که تصمیم گرفته شده است که ارتباطات داخلی را نه با یک برنامه (مانند ByLock) ، بلکه با برنامه هایی که همه استفاده می کنند فراهم کند.[ad_2]