صدها هزار هکتار زمین در یونان تبدیل به خاکستر شد: درگیری ها همچنان ادامه دارد

[ad_1]

یونان در بسیاری از مناطق به مبارزه با آتش سوزی جنگل ها و روستاها ادامه می دهد.

آتش نشانان گفتند که تلاش 9 روزه اطفای حریق در منطقه ایلیا در ایوبیا و پلوپونز ، و آتش سوزی در پارنیتاس ، ماندرا و آسپروپیرگو در آتیکا ، لاکونیا ، استانهای آرکادیا در پلوپونز و منطقه کاساندرا در منطقه کاساندرا در هالکیدیکی در نزدیکی تسالونیکی رخ داده است. وی گفت: تداخل زمینی و هوایی وجود دارد.

ذکر شد که خاموش شدن به دلیل تغییر مداوم جهت باد در مناطق آتش سوزی دشوار است.

داوطلبان شرکت کننده در امر گسترش

گفته می شود آتش نشانان خارجی ، پیاده نظام ارتش ، پلیس ، تجهیزات ساختمانی متعلق به مقامات محلی و داوطلبان در تلاش برای اطفای حریق و همچنین تیم های مکانیزم حفاظت مدنی اروپا مشارکت داشته اند.

آتش نشانان از احتمال احتراق مجدد ، به ویژه در مناطق Varipombi و Dionysos در نزدیکی آتن ، و در منطقه المپیا باستانی پلوپونز ، که در آن آتش سوزی مهار شده است ، احتیاط می کنند و مطالعات برای ارزیابی خسارت در این مناطق آغاز شده است. به

تغییر آب و هوا م Eثر است

از سوی دیگر ، کیریاکوس میتسوتاکیس ، نخست وزیر یونان در یک کنفرانس خبری علت اصلی وقوع فاجعه آتش سوزی در این کشور را تغییرات آب و هوایی در حوزه مدیترانه عنوان کرد و گفت که نیاز به همکاری نزدیک بین کشورهای منطقه در این زمینه وجود دارد.

میتسوتاکیس با اشاره به اینکه آتش سوزی نه تنها برای یونان مشکل دارد بلکه بلایای مشابه در بسیاری از کشورهای مدیترانه رخ داده است ، گفت: “بحران آب و هوا اینجاست و به ما می گوید همه چیز را تغییر دهیم. ما باید تصمیمات جسورانه بگیریم. طبیعت تصمیم نمی گیرد اشتباهات. مردم این کار را می کنند. “من گفتم.

میتسوتاکیس در پاسخ به سوالی از خبرنگاران در مورد آتش سوزی ها گفت که دولت همه کار ممکن را انجام می دهد ، اما در مواقعی این کافی نبود.

750 هزار هکتار زمین تبدیل به خاکستر شد

در آتش سوزی هایی که به مدت 15 روز در یونان به طول انجامید ، طبق تعاریف اولیه ، 750 هزار هکتار زمین جنگلی و کشاورزی خاکستر شد ، بیش از 1000 خانه و شغل که به آتش کشیده شد سوزانده شد ، بسیاری از وسایل نقلیه غیرقابل استفاده شدند و زندگی حیوانات وحشی تحت تأثیر منفی قرار می گیرد.

یونان برای مقابله با آتش سوزی جنگل ، از IBAN استفاده کرد و درخواست کمک کرد

زمین

یونان برای مقابله با آتش سوزی جنگل ، از IBAN استفاده کرد و درخواست کمک کرد

میتسوتاکیس ، نخست وزیر یونان: آتش سوزی ها مانند یک کابوس بی سابقه هستند

زمین

میتسوتاکیس ، نخست وزیر یونان: آتش سوزی ها مانند یک کابوس بی سابقه هستند[ad_2]