صرف نظر از این: تولد در لاشه هواپیما

[ad_1]

یک خانواده فلسطینی که خانه های آنها در حملات اسرائیل به نوار غزه ویران شد ، تولد پسر 13 ساله خود محمود را بر خرابه های خانه خود جشن گرفتند. خانواده Sabbih که با گذاشتن بریکت هایی که از زیر آوار بیرون آورده بودند و قرار دادن کیک تولد ، میز را درست کردند ، در میان انبوه سنگ ها با بادکنک و تزیینات تولد ، تصویری گرم و رنگارنگ ایجاد کردند. این خانواده در دعوت از دوستان پسرش محمود به مهمانی که می خواستند در هر شرایطی شاد بودن و ایستادن را بیاموزند ، دعوت نشدند.

قطر 500 میلیون دلار برای بازسازی غزه حمایت خواهد کرد

جهان

قطر 500 میلیون دلار برای بازسازی غزه حمایت خواهد کرد

ما ادامه خواهیم داد

  • پدر محمود ، Raid Sabbih ، “ما علی رغم همه تخریب ها و زخم های وارد شده توسط اسرائیل ، تولد پسرم محمود را جشن گرفتیم. اسرائیل در روز جشن خانه ما را خراب کرد و شادی ما را جلب کرد. اما اکنون ما در اینجا جشن تولد می گیریم. “ گفت صابی تأکید کرد که با وجود ناراحتی که از تخریب خانه خود احساس می کنند ، تعطیلات و جشن ها ادامه خواهد داشت.
ساداکاتاسی به رساندن کمک به غزه ادامه می دهد

جهان

ساداکاتاسی به رساندن کمک به غزه ادامه می دهد

تراشیدن روی آوار

هاشم الكروشه ، فلسطینی ، 33 ساله ، كه آرایشگاه وی هنگام حملات اسرائیل به غزه تخریب شد ، در تلاش است تا كار خود را در بقایای سالن خود انجام دهد. کاروش گفت که آرایشگاه هنگام حملات به غزه تخریب شده و چشم انداز منطقه کاملاً تغییر کرده است. کاروش با اشاره به اینکه اسرائیل نه تنها مناطق مسکونی ، بلکه مشاغل محل زندگی مردم را نیز هدف قرار داده است ، گفت که در حملات سالن وی که 11 سال در آنجا کار می کرد نابود شده و معیشت 3 نفری که با او کار می کردند نابود شدند کاروش با بیان اینکه اگرچه در زمان حملات آرایشگاه تخریب شد ، اما او دست از تلاش نکشید و حرفه خود را بر روی ویرانه های سالن خود ادامه داد ، گفت که آرزو دارد که همه جهان از فلسطینیان غزه حمایت کنند.

مدیر سازمان ملل در غزه ماتیاس اشمال: اسرائیل به اهداف غیرنظامی حمله نمی کند

جهان

مدیر سازمان ملل در غزه ماتیاس اشمال: اسرائیل به اهداف غیرنظامی حمله نمی کند[ad_2]