صورت مالی Nonghyup برای زغال سنگ رایگان …

[ad_1]

Son Byung-hwan ، رئیس گروه مالی Nonghyup ، در نشست استراتژی تجارت 2021 که در سالن کنفرانس دفتر گروه مالی Nonghyup در یونگ گو ، سئول برگزار شد ، چشم انداز ESG و اعلامیه مالی ذغال سنگ را اعلام می کند.  تهیه شده توسط گروه مالی Nonghyup

Son Byung-hwan ، رئیس گروه مالی Nonghyup ، در نشست استراتژی تجارت 2021 که در سالن کنفرانس دفتر گروه مالی Nonghyup در یونگ-گو ، سئول برگزار شد ، چشم انداز ESG و اعلامیه مالی ذغال سنگ را اعلام می کند. تهیه شده توسط گروه مالی Nonghyup

گروه مالی NH Nonghyup رسماً از انتقال به “مدیریت محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت (ESG)” و “تأمین مالی ذغال سنگ” خبر داد.

در چهارم ، گروه مالی Nonghyup در تاریخ 4 اعلام کرد که چشم انداز خود را برای ESG Transition 2025 و منابع مالی بدون کربن در جلسه استراتژی حکومت 2021 ، به ریاست Son Byung-hwan در سوم ، اعلام کرد.

برای این منظور ، Nonghyup Finance تصمیم به ایجاد یک کمیته ارزش اجتماعی و مالی سبز و یک شورای راهبردی ESG ، که توسط رئیس هیئت مدیره سازمان یافته بود ، تشکیل داد. سازمان تخصصی موجود “تیم ارتقا ES ESG” به “تیم ارتقا ESG” ارتقا می یابد. علاوه بر این ، وی تصمیم گرفت سرمایه گذاری در وام ها و اوراق قرضه را برای تأمین مالی پروژه های جدید (PF) برای ساخت نیروگاه های داخلی و خارجی و توسعه سرمایه گذاری در تجارت سبز و انرژی های تجدید پذیر متوقف کند.

با توجه به سرمایه گذاری های ESG ، Nonghyup Finance اعلام کرده است که دو استراتژی را دنبال خواهد کرد: Green Impact Finance ، مانند سرمایه گذاری در انرژی های جدید و تجدیدپذیر ، و Financial Impact Finance ، که از شرکت های کشاورزی و کشاورزی مواد غذایی سازگار با محیط زیست پشتیبانی می کند. Nonghyup Finance در نظر دارد داوطلبانه زیست محیطی را در مناطق روستایی افزایش دهد تا عملکرد ESG بهبود یابد. این برنامه همچنین قصد دارد خودروهای تجاری را با وسایل نقلیه الکتریکی جایگزین کند و صفحات خورشیدی را در ساختمانهای متعلق به Nonghyup Finance نصب کند.

رئیس جمهور Son گفت: “ESG یک مد نیست و باید زودتر از موعد انجام شود.”[ad_2]