مثل یک فیلم ترسناک است: آسانسور غرق شده است

[ad_1]

گروهی از نوجوانان در ایالات متحده در آسانسور غرق شده گرفتار شدند. این حادثه در ایالت نبراسکا روی داد.

تونی لو و دو دوستش می خواستند از خانه خود خارج شوند و با آسانسور سوار شوند تا خسارات ناشی از باران سیل آسا و سیل هایی که روز شنبه در اوماها رخ داد را ببینند.

آنها از آنچه دیدند شگفت زده شدند

با این حال ، هنگامی که آنها به طبقه همکف رسیدند ، تا زمانی که درهای آسانسور باز شد ، آب از دریچه ها شروع به جاری شدن کرد.

بر اساس اخبار ایندیپندنت ، ویدئوی تهیه شده در مورد این حادثه نشان می دهد که یکی از دوستان لو با تیم های امداد و نجات تماس گرفته و درخواست کمک کرده و گفته که باید عجله کنند.

سیل در اروپای غربی: تعادل در حال افزایش است!  صدها نفر نمی توانند آن را بشنوند

عکس 22

عنوان

شمار کشته شدگان سیل در آلمان به 165 نفر افزایش یافته است. هنوز گزارشی از کشته شدن 700 نفر در سیل ناشی از بارش شدید باران ، به ویژه در مناطق غربی این کشور منتشر نشده است.

عنوان

مقامات نگران از افزایش تلفات ، گفتند 45 نفر ، از جمله دو آتش نشان ، در نوردراین وستفالن و دست کم 110 نفر در راینلند-فالتز جان باختند.

عنوان

در بیانیه پلیس آمده است که 670 نفر در شهر کوبلنز زخمی شده اند.

عنوان

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان از منطقه Ahrweiler در شمال استان ایالت راینلند-فالتز دیدن می کند ، که پس از بازگشت وی از ایالات متحده بیشتر از این فاجعه آسیب دیده است. در سفر مرکل ، مسائلی مانند کمک های مالی اضطراری به آسیب دیدگان بلایا ، ساخت بسیاری از خانه هایی که در اثر این فاجعه آسیب زیادی دیده اند و بازسازی منطقه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

عنوان

اولاف شولتز ، وزیر دارایی فدرال آلمان ، گفت که پایه و اساس برنامه بازسازی باید به گونه ای گذاشته شود که خانه ها ، جاده ها و پل های تخریب شده در اسرع وقت تعمیر شوند و یک بسته میلیاردی یورویی آماده شود. آرمین لاشکه ، نخست وزیر نوردراین-وستفالن گفت که کمک به مناطق سیل زده یک وظیفه ملی است و گفت که به کسانی که از سیل آسیب دیده اند کمک مالی می شود.

عنوان

هزاران نفر بدون برق ماندند

در مناطق تحت تأثیر سیل و طوفان ، برق بیش از 100000 نفر در دسترس نیست. معلوم شد که خانه های صدها نفر غیرقابل سکونت است ، در برخی مناطق مشکل تامین آب وجود دارد و کمبود آب آشامیدنی وجود دارد. خطوط لوله گاز طبیعی نیز در منطقه Arvailer به طور کامل آسیب دید. تخمین زده می شود که تعلیق خطوط ماه ها طول بکشد.

عنوان

بارش های سیل آسا که پس از دمای شدید هفته در اتریش م wereثر بود ، باعث وقوع سیل در ایالت سالزبورگ ، واقع در مرز آلمان شد. سیل در مناطق مسکونی مانند هالین ، میترسیل ، تالگائو ، اوگندورف و گروگمین رخ داده است.

عنوان

شهر هالی ، که بیشترین بارش را از باران گرفت ، دچار سیل شد. خودروهایی که در آب های سیل زده در شهر گرفتار شده اند ، به طول چند متر حرکت کرده و خانه ها و مشاغل را سیلاب کرده اند. مردی که در جریان سیل در خیابان ها به آب سیل ها افتاد ، توسط اطرافیان به سختی نجات یافت.

عنوان

این هشدار توسط مرکز حفاظت مدنی اتریش صادر شد و از مردم خواست در خانه بمانند ، وارد گاراژها و زیرزمین ها نشوند و از رودخانه ها دوری کنند.

عنوان

اگرچه در حادثه سیل شنبه شب تلفات و جراحت گزارش نشده است ، اما گفته می شود به خانه ها و محل کار خسارت وارد شده است. مطالعات ارزیابی خسارت در مناطق تحت تأثیر سیل ادامه دارد.

عنوان

ارزیابی خسارت و تعمیر در شهرهای آسیب دیده از بلایای سیل در بلژیک انجام می شود.

عنوان

ساکنان شهرهای آسیب دیده از سیل به خانه های خود باز می گردند و پس از عقب نشینی رودخانه ها و کاهش آب ها ، خانه هایشان تخلیه شده است.

عنوان

داوطلبان از شهرهای دیگر نیز به قربانیانی که سعی می کنند خیابان ها ، باغ ها و خانه های خود را تمیز کنند ، کمک می کنند.

عنوان

توزیع غذا و کالاهای اساسی با خودروهای نظامی انجام می شود.

عنوان

اورسولا فون در لاین ، نخست وزیر کمیسیون اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و الکساندر دو کرو ، نخست وزیر بلژیک به شهرهای روشفورت در استان نامور و پپینستر در لیژ رفتند که بیشترین آسیب را از سیل گرفتند.

عنوان

فون در لاین ، که ارزیابی و تمیز کردن خسارت را مطالعه می کند ، می گوید: “من به عنوان اروپایی می خواهم بگویم که ما در این روزهای سخت با شما هستیم. گفت.

عنوان

رئیس کمیسیون اروپا گفت که بیش از 170 کارمند جستجو و نجات از سوی کشورهای عضو اعزام شده اند و اتحادیه اروپا در کنار بلژیک برای تجدید ساختار ایستاده است. او گفت.

عنوان

نخست وزیر الکساندر دو کروی نیز منابع کمیسیون را در اختیار دارد تا برای تجدید ساختار مفید باشد. مهم است که این کار را سریع انجام دهیم. از عبارات استفاده می کند

عنوان
عنوان
عنوان
عنوان

سیل در اروپای غربی: تعادل در حال افزایش است! صدها نفر نمی توانند آن را بشنوند

بزرگترین فاجعه سیل در سالهای اخیر که قاره اروپا را درگیر کرده است ویرانی بزرگی را به همراه دارد. در ایالت های غربی راینلند-فالتز و نوردراین-وستفالن ، شمار کشته شدگان سیل و سیل ناشی از بارش شدید باران به 165 نفر رسید. جستجوی حدود 700 مفقود شده همچنان ادامه دارد. بلژیک که پس از آلمان بیشترین آسیب را از سیل متحمل شد ، 27 نفر را از دست داد. در حالی که شهری در استان سالزبورگ ، واقع در مرز اتریش با آلمان ، دچار آبگرفتگی شد ، بسیاری از مناطق مسکونی تحت تأثیر سیل قرار گرفتند.
[ad_2]