مرکل صدراعظم آلمان: ما به ترکیه وابسته هستیم

[ad_1]

مرکل در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه در برلین ، گفت که می خواهد با ماکرون در مورد موضوعات مورد بحث در اجلاس اتحادیه اروپا در 24 تا 25 ژوئن هماهنگی کند.

“ما با ترکیه در ارتباط هستیم”

مرکل با اشاره به اینکه روابط با روسیه و ترکیه در مورد موضوعات سیاست خارجی نیز در این اجلاس مورد بحث قرار خواهد گرفت ، یادآور شد که هم ماکرون و هم وی در اجلاس ناتو با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه ملاقات داشته اند.

مرکل با بیان اینکه آنها می دانند که با مشکلات زیادی روبرو هستند و از یک طرف اختلاف نظر دارند ، گفت: “از طرف دیگر ، اگر بخواهیم مسائل خاصی را با هم شکل دهیم ، به یکدیگر وابسته هستیم.” ارزیابی خود را انجام دهید

در این میان ، نخست وزیر مرکل به مواردی مربوط به آینده سوریه و لیبی و همچنین موضوع مهاجرت اشاره می کند.

ماکرون: من با گفته مرکل موافقم

رئیس جمهور فرانسه همچنین گفت که با مرکل در مورد ترکیه توافق دارد.

ماکرون در مورد بحث در مورد شرایط تعیین شده در ماه مارس برای روابط با ترکیه ، گفت که او در مورد منافع یونان و دولت یونان قبرس ، به ویژه مواضع استراتژیک در مدیترانه شرقی ، سوریه ، لیبی و منطقه قفقاز بحث خواهد کرد.

قاچاق در دیدار رئیس جمهور اردوغان ادامه دارد: وی با مرکل دیدار کرد

جهان

قاچاق در دیدار رئیس جمهور اردوغان ادامه دارد: وی با مرکل دیدار کرد

بایدن ، رئیس جمهور آمریكا به رئیس جمهور اردوغان می رود تا نشست ناتو را به او تبریک بگوید

بازی 00:21

بایدن رئیس جمهور ایالات متحده به رئیس جمهور اردوغان می رود و او را در نشست ناتو تبریک می گوید

در اجلاس ناتو در بروکسل ، جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده به دیدار رئیس جمهور رجب طیب اردوغان رفت و درست قبل از شروع جلسه از او استقبال کرد. این دو رهبر مدتی با هم گپ و گفتگو کردند.[ad_2]