معترضین به دفتر وی هجوم بردند و روی میز او یادداشت گذاشتند

[ad_1]

در جریان حمله حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن دی سی ، چهار نفر کشته و 52 نفر بازداشت شدند.

دفتر اول او چاپ است

یکی از اولین دفاتر چاپ شده در ساختمان کنگره دفتر نمایندگان مجلس نمایندگان آمریکا نانسی پلوسی بود. معترضین همچنین نامه های پلوسی را از رایانه وی که باز مانده بود ، ضبط کردند.

یادداشت سمت چپ در جدول

یادداشتی نیز روی میز Pelosi باقی مانده بود. در یادداشت بر روی صفحه کلید نوشته شده است “ما تسلیم نخواهیم شد”.

مجلس نمایندگان در مجلس عوام مجلس نمایندگان آمریکا رئیس جمهور دموکرات نانسی پلوسی انتخاب دونالد ترامپ را از دست می دهد تا از پاسخ دادن به سوالات در مورد تسلیم صلح آمیز یا عدم تسلیم به ترکیه خودداری کند ، شما در عربستان نیستید ، روسیه او واکنش نشان می دهد با گفتن “.

خبرنگار سی.ان.ان: اردوغان به دلیل حوادث ایالات متحده در خاورمیانه تماس می گیرد

بازی 00:50

خبرنگار سی.ان.ان: اردوغان به دلیل حوادث ایالات متحده در خاورمیانه تماس می گیرد

کلاریسا وارد ، خبرنگار CNN International ، از اظهارات جالبی در مورد دموکراسی استفاده می کند و خواستار خویشتنداری از ایالات متحده در مورد وقایع ترکیه است. وارد مشخصاً دشمن ما ، تركيه نيست. اخیراً اختلاف نظرهایی داشتیم. این زبان زبانی است که ما عادت کرده ایم در بیانیه مطبوعاتی ایالات متحده برای شهروندان آمریکایی که در یکی از شهرهای خاورمیانه در حالت بحران یا شورش هستند ، ببینیم.

اردوغان ، منتقد NBC ، از او آزرده شد

بازی 00:59

اردوغان ، منتقد NBC از توصیف “نگران کننده” ترکیه رنجیده است

ساختمان کنگره که در آن جلسه ثبت نام رئیس جمهور جو بایدن برگزار شد ، مورد حمله هواداران ترامپ قرار گرفت. پس از معرفی چهار نفر در حادثه ساخته شده توسط ترکیه کشته شدند ، توصیف “آشفته” در ایالات متحده احساس شد. اردوغان شب 15 ژوئیه خواستار پناهندگی در آلمان شد ، خبرنگار دروغ های منتشر شده توسط NBC ، توصیف “نگران کننده” ترکیه از “فراتر از اوضاع تکان دهنده” ، اردوغان به رئیس جمهور توهین کرد.[ad_2]