“ممنوعیت سلاح حمله” 30 ساله کالیفرنیا بلند می کند: قاضی منطقه تپانچه را به چاقوی ارتش سوئیس تشبیه می کند

[ad_1]

راجر بنیتز ، قاضی منطقه ایالات متحده از سن دیگو ، با صدور حکمی 94 صفحه ای با اشاره به اینکه 30 سال ممنوعیت سلاح های ضربتی فراتر از اختیارات دولت است و اصلاحیه دوم قانون اساسی را نقض می کند.

مانند یک چاقوی سوئیس

طبق اخبار اسپوتنیک ، تصمیم بنیتز باعث جلب توجه این واقعیت شد که وی تفنگ اتوماتیک AR-15 ، یک تفنگ محبوب را با یک چاقوی ارتش سوئیس مقایسه کرد ، که وی آن را “ابزاری خوب برای کار داخلی و جنگ” توصیف کرد.

بنیتز با اشاره به اینکه این موضوع مربوط به سلاح های غیرمعمول مانند بازوکا ، هویتزر ، مسلسل سنگین و غیره نیست ، گفت: “این سلاح ها خطرناک هستند و فقط برای اهداف نظامی استفاده می شوند. سلاح گرم” سلاح حمله “محسوب می شود.” اما ، آنها کاملاً معمولی ، محبوب و مدرن هستند. این سلاحی رایج برای سلاح های معمولی است که برای اهداف عادی استفاده می شود.

سلاح های مشترک عمل کنید

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، نسبت به تصمیم قاضی واکنش نشان داد و گفت: بنیتز خطر سلاح هایی مانند AR-15 را دست کم می گیرد.

نیوزوم با تأکید بر اینکه در قانون ، واقعیت ها یا عقل سلیم برای معادل سازی تفنگ های تهاجمی با چاقوهای ارتش سوئیس پس از تیراندازی اخیر در کالیفرنیا هیچ مبنای محکمی وجود ندارد ، گفت: “ما با این تصمیم مبارزه خواهیم کرد و به دفاع از قوانین اسلحه سالم ادامه خواهیم داد که باعث نجات جان افراد خواهد شد . “

این تصمیم ضربه جدی به دولت ایالتی دموکراتیک تلقی می شود که به دنبال گسترش محدودیت های سلاح گرم به ویژه در سال های اخیر است.

محرک بحث برانگیز در ایالات متحده: سلاح ها به افراد واکسینه شده توزیع می شود

جهان

محرک بحث برانگیز در ایالات متحده: سلاح ها به افراد واکسینه شده توزیع می شود[ad_2]