نماینده فرانسوی متهم به یهود ستیزی برای محافظت از فلسطینیان: برگها زنده است

[ad_1]

اوبونو ، عضو پارلمان جنبش چپ افراطی پایدار فرانسه (LFI) ، در یک پخش مستقیم از کانال اسرائیلی i24 News اظهاراتی درباره بحران اسرائیل و فلسطین ارائه داد.

“حقوق فلسطینی ها باید محقق شود”

اوبونو با بیان اینکه از توقف حملات استقبال می کند ، گفت: “مشکلات تاریخی و ساختاری حل نشده است. منشأ خشونت و تنش در غزه و قدس قبل از این حملات است. اگر استعمار و مشکل اورشلیم حل نشود ، قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل در مورد خواسته های مشروع مردم فلسطین اجرا نشود ، تنش ها ادامه خواهد یافت“گفت

چالش “نماینده یک کشور ضد یهودی”

روزنامه نگاری که بعداً میهمان این برنامه بود بعداً به اوبونو گفت: “مناسب است که نام حزب را تغییر دهید. نام حزب باید اسلامی ، فرانسه بی تردید باشد. فکر نمی کنم شما بفهمید که در اسرائیل چه اتفاقی افتاده است. شما یک حزب ضد صهیونیست هستید اما یک حزب ضد صهیونیست نیستید. از گفتن آن نمی ترسم “ او در فرم صحبت کرد.

او گفت “تئاتر خود را تمام کنید” و چپ

در برابر این اتهام ، “من این مکان را ترک خواهم کرد زیرا گفتن این توهین ها برای شما غیرقابل قبول است. من اجازه نمی دهم در این برنامه به من توهین شود. من وقت خود را از دست نخواهم داد و به چنین اهانت هایی گوش می دهم. تئاتر خود را تمام کنید. من 2 دقیقه صحبت می کنم و ثانیه های بعدی من به یهودی ستیزی متهم می شوم. “ وی در پاسخ به سخنان خود پخش مستقیم را ترک کرد. مجری برنامه اوبونو را صدا زد و استدلال کرد که هیچ توهینی صورت نگرفته است.

روزنامه DW آلمان با انتقاد از اسرائیل ، مصاحبه را شکست

جهان

روزنامه DW آلمان با انتقاد از اسرائیل ، مصاحبه را شکست

تعظیم در برابر تهدیدات ارزان قیمت: AP خبرنگار را به انتقاد از حمله اسرائیل اخراج می کند

جهان

پرستش تهدیدهای ارزان قیمت: AP خبرنگار منتقد حمله اسرائیل را آزاد می کند

مصاحبه با انتقاد از اسرائیل ، حذف شده از انتشار روزنامه DW آلمان

بازی 04:45

مصاحبه با انتقاد از اسرائیل ، حذف شده از انتشار روزنامه DW آلمان

رسانه آلمانی دویچه وله مصاحبه خود را با نویسنده علی ابونیما به دلیل انتقاد از اسرائیل لغو کرد. در اینجا نسخه مصاحبه زیرنویس شده است که DW News آلمان از برنامه حذف کرده است.[ad_2]