همه چیز برای اسرائیلی ها در امارات طبیعی است: گردشگران غیر قابل لمس

[ad_1]

به دنبال “پیمان خیانت” که در ماه سپتامبر بین اسرائیل و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) امضا شد ، ابوظبی و دبی به واحه هایی تبدیل شده اند که اسرائیلی ها احساس لمس نکردن دارند. در اخبار منتشر شده در رسانه های اسرائیلی ، شهروندان اسرائیلی که به عنوان گردشگر به امارات می روند ، به طور معمول احساس لمس نکردن می کنند و به راحتی رفتارهای جنایتکارانه جدی را در امارات نشان می دهند. نگرش ضعیف و سازش آمیز دولت امارات متحده عربی نسبت به اسرائیل در این روانشناسی رفتار موثر تلقی می شود. پیش از این مشخص شد که اسرائیلی ها از هتل های امارات متحده عربی سرقت می کردند. سرانجام ، روزنامه اسرائیلی جروزالم پست گفت که اسرائیلی ها ، که دبی را برای جلوگیری از شرایط قرنطینه در این کشور و جشن گرفتن سال جدید انتخاب کردند ، یک خط دارویی غیرقانونی ایجاد کردند. گزارش روزنامه ای با عنوان “اسرائیلی ها برای جشن سال نو مواد مخدر را به دبی قاچاق می کردند” نشان می دهد که گرچه داشتن مواد مخدر در امارات یک حکم اعدام است ، به ویژه جوانان اسرائیلی سفر می کنند و وقتی با آنها هستند مواد مخدر استفاده می کنند. در این گزارش همچنین ذکر شده است که اسرائیلی ها معتقدند که می توانند هر کاری را که می خواهند در امارات متحده عربی انجام دهند.

نگرانی گردشگری اسرائیل در امارات: لطفاً سرقت نکنید!

جهان

نگرانی گردشگری اسرائیل در امارات: لطفاً سرقت نکنید!

ESRAR و ماریجوآنا

  • براساس اطلاعاتی که جروزالم پست از سایت خبری N12 نقل کرده است ، ده ها شهروند اسرائیلی که دبی را برای خلاص شدن از شر قرنطینه و جشن گرفتن سال نو انتخاب کرده اند ، مواد مخدر مانند ماری جوانا و ماری جوانا را نیز در امارات معرفی کرده اند. طبق قوانین امارات متحده عربی ، افرادی که مواد مخدر دارند می توانند با مجازات های سنگین از 20 سال زندان تا مرگ روبرو شوند.

حمل و نقل در چمدان

N12 اسرائیلی ، که قاچاق مواد مخدر به دبی است ، نگران گرفتار شدن نباشد ، “ما برای جشن سال جدید میلادی و ماری جوانا مقداری قاچاق و ماری جوانا قاچاق کردیم و به طبقه بالا برویم. فکر نمی کنم ما به دردسر بیفتیم. آیا ما برای چند صد گرم چمدان به اعدام محکوم می شویم؟ ما فقط آن را در اتاق هتل خود استفاده کردیم.” با عبارات بیان می شود. یک اسرائیلی دیگر با استفاده از این کلمات “بله ، ما ریسک کردیم ، اما برای جشن گرفتن به اینجا آمدیم ، این تنها کاری بود که انجام داد ، ماجرا را تأیید کرد. ما هرچه با خودم آوردم به اتاقهایم خوردیم.”

آنها فکر می کنند می توانند آنچه را که می خواهند انجام دهند

  • یکی از ساکنان اسرائیلی در دبی گفت که دبی مهمانی ها و مکان های بی پایان را برای جشن شب سال نو برگزار می کند. در بیانیه ای برای N12 ، “مهمانی VIP های دیوانه وار در پشت بام هتل ها برگزار می شود. و گردشگران اسرائیلی بسیار تقاضا می کنند. آنها جذاب ترین مهمانی ها را می خواهند و به دستورالعمل گوش نمی دهند.” بیشتر گردشگران اسرائیلی در دبی “او ماسک نزد ، فاصله اجتماعی را حفظ نکرد و خطر جریمه های بسیار بالا را پذیرفت.” بیان آنها فکر می کنند در خانه هستند و می توانند هر کاری را که بخواهند انجام دهند. ” از عبارات استفاده می کند[ad_2]