واکنش های عفو ترامپ در مورد چهار مزدور سابق که غیرنظامیان را در عراق کشتند ادامه دارد: من از اقدامات او بیزار شدم

[ad_1]

جان پاتارینی ، مأمور اداره تحقیقات فدرال (FBI) ، که اولین تحقیق در مورد حادثه 2007 در عراق را انجام داد ، در نامه ای که در نیویورک تایمز (NYT) منتشر شد ، از عفو عمومی ترامپ انتقاد کرد.

تجمع اعتراضی رئیس جمهور آمریکا ترامپ

جهان

تجمع اعتراضی رئیس جمهور آمریکا ترامپ

پاتارینی گفت: تصمیم برای عفو چهار مزدور سابق که نام آنها در قتل عام غیرنظامیان نقش داشته و در دادگاه محکوم شده اند کاملا ناعادلانه و سیاسی است.

  • پاتارینی در نامه خود گفت که بلافاصله پس از کشتار سال 2007 در بغداد و وی گفت که آنها اولین تحقیقات را از زمان گزارش او آغاز کرده اند.

“مثل قتل عام لای من بود”

پاتارینی با اشاره به اینکه فکر می کرد آنها در حال رفتن به حادثه ای از غیرنظامیان در حال آتش سوزی هستند که به عراق می روند ، گفت: “فقط یک هفته بعد تصمیم گرفتیم این حادثه همان چیزی نباشد که بلک واتر و مقامات وزارت خارجه وی گفتند. . این مانند قتل عام در My Lai بود. “نظر خود را ارائه دهید.

تهدیدهای روحانی: ترامپ سرنوشت بهتری از صدام نخواهد داشت

جهان

تهدیدهای روحانی: ترامپ سرنوشت بهتری از صدام نخواهد داشت

“من نفرت داشتم”

من از اقدامات رئیس جمهور ترامپ بیزار شدم ». پاتارینی با استفاده از این عبارت گفت که هنگام دیدار با خانواده های عراقی هایی که در قتل عام سال 2007 جان خود را از دست داده اند ، از طرف ایالات متحده بسیار خجالت کشیده است.

  • در نامه دیگری در همان بخش ، اقدامات شرکت های خصوصی امنیتی مانند Blackwater در کشورهای مختلف را از نزدیک رصد کنید مایکل پوزنر و مگ روگنساک ، مدیران سابق انجمن بین المللی اخلاق حرفه ای (ICoCA) ، که با حمایت کشورهایی مانند ایالات متحده ، سوئیس و انگلستان ایجاد شده اند ، نیز به ترامپ پاسخ دادند.
ترامپ: اگر آمریکایی در عراق بمیرد ، ایران را مقصر آن می دانم

جهان

ترامپ: اگر آمریکایی در عراق بمیرد ، ایران را مقصر آن می دانم

پوزنر و روگنساک گفتند: “پرزیدنت ترامپ با بی شرمی این چهار مرتکب را بخشیده و تمام اصول پاسخگویی را نقض کرده است.” از عبارت استفاده می کند

لیبرتی ، یکی از اسامی ترامپ که از او گذشت ، از خود دفاع کرد

از طرف دیگر ، ایوان لیبرتی ، یکی از اسامی بخشیده شده ترامپ ، با آسوشیتدپرس (AP) صحبت کرد و از آنچه در سال 2007 انجام داد ، دفاع کرد.

  • آزادی ، بدون پشیمانی از کاری که در آن روز انجام داد ، “من فکر می کنم کار درستی انجام داده ام. برای کسانی که در آنجا جان خود را از دست داده اند متاسفم ، اما امروز به اقدامات خود اطمینان دارم.” ارزیابی خود را انجام دهید
رسوایی شیوع ترامپ: او جنایتکاران را آزاد کرد

جهان

رسوایی شیوع ترامپ: او جنایتکاران را آزاد کرد

تصمیم ترامپ در مورد بخشودگی واکنش نشان داد

  • رئیس جمهور آمریكا مقامات بلك واتر را نیكولاس سلاتون ، پاول اسلو ، ایوان لیبرتی و داستین هورد ، كه در كشتار 17 غیرنظامی سال 2007 در 22 دسامبر در بغداد ، پایتخت عراق دست داشتند ، بخشید.

واکنش به تصمیم عفو ترامپ از سوی کشورهای مختلف و سازمان های بین المللی ، و همچنین در ایالات متحده ، تأکید شد که این تصمیم به دلایل سیاسی گرفته شده است.[ad_2]