پاکستان سیستم موشکی چند بشکه Fateh-1 را با موفقیت آزمایش کرد

[ad_1]

گزارش شده است که پاکستان یک سیستم موشکی چند بشکه ای Fateh-1 را که توسط مقامات محلی ساخته شده است ، با موفقیت آزمایش کرده است.

در بیانیه اداره روابط عمومی ارتش پاکستان (ISPR) آمده است که Fateh-1 می تواند کلاهک های متعارف را تا فاصله 140 کیلومتری حمل کند و سیستم تسلیحاتی می تواند ارتش پاکستان را با توانایی دقیق درگیر کند. مناطق دشمن.

در این بیانیه آمده است که رئیس جمهور آریف الوی و نخست وزیر عمران خان به سیستم موشکی چند بشکه Fateh-1 در محل برای آزمایش موفقیت آمیز تبریک گفتند.

موشک برای راه اندازی پاکستان با 140 کیلومتربازی
00:19

پاکستان خودروی پرتاب 140 کیلومتری Fateh-1 را با موفقیت پرتاب کرد

گزارش شده است که پاکستان سیستم پرتاب موشک چند بشکه ای Fateh-1 را که توسط مردم محلی ساخته شده است ، با موفقیت آزمایش کرده است. در بیانیه اداره روابط عمومی ارتش پاکستان (ISPR) آمده است که Fateh-1 می تواند کلاهک های متعارف را تا فاصله 140 کیلومتری حمل کند و سیستم تسلیحاتی می تواند ارتش پاکستان را با توانایی دقیق درگیر کند. مناطق دشمن.

گزنوی سال گذشته مورد آزمایش قرار گرفت

ارتش پاکستان سال گذشته اعلام کرد که موشک بالستیک 290 کیلومتری گازنووی را چند روز پس از آزمایش موشک بالستیک K-4 در هند در ژانویه با موفقیت آزمایش کرده است.

دولت اسلام آباد در فوریه سال گذشته اعلام کرد که موشک کروز Raad 2 را با موفقیت آزمایش کرده است.

تنش بین دو قدرت هسته ای پس از آنکه هند در 5 آگوست 2019 وضعیت ویژه جامو کشمیر را لغو کرد و این کشور را به دو سرزمین متحد مرتبط با مرکز تقسیم کرد ، افزایش یافته است.

تنش ها باعث تسریع در رقابت تسلیحاتی هر دو طرف شده است.

پاکستان 14 فروند جنگنده جنگی مشترک با چین به نیروی هوایی خود اضافه می کند

جهان

پاکستان 14 فروند جنگنده جنگی مشترک با چین به نیروی هوایی خود اضافه می کند


[ad_2]