“پروازهای گشت و گذار شرکت های هواپیمایی Asinaa را در خارج از کشور ترک کنید”

[ad_1]

خطوط هوایی آسیانا در تاریخ 5 اعلام کرد که بلیط پروازهای توریستی که پرواز می کنند بیش از ژاپن و بازگشت نیز می توانند به عنوان مسافت پیموده شده استفاده شوند.

خطوط هوایی آسیانا در تاریخ 13 فوریه ، 14 فوریه ، 21 فوریه و 28 فوریه از فرودگاه بین المللی اینچئون حرکت می کند ، با پرواز بر فراز بوسان ، فوکووکا ، ژاپن و ججو ، و سپس به اینچئون برمی گردد.

برای Business Smartium و 15000 مایل برای Economy می توانید بلیط بخرید ، 50 درصد تخفیف برای کرایه معمولی در ماه فوریه.

برای انطباق با دستورالعمل های قرنطینه COVID-19 ، فقط 298 سایت از 495 سایت بدون خدمات غذایی کار می کنند. ردیف سوم در پشت به عنوان فضای ایزوله برای قرنطینه استفاده می شود.

پرواز در ساعت 10:30 صبح آن روز از اینچئون آغاز می شود ، بر فراز بوسان ، فوکووکا و ججو پرواز می کند و سپس در ساعت 12:50 بعد از ظهر به اینچئون برمی گردد ، زیرا این یک پرواز بین المللی است ، مسافران باید گذرنامه خود را حمل کنند. امکان استفاده از مغازه های بدون گمرک در فرودگاه اینچئون ، فروشگاه های بدون عوارض در فرودگاه اینچئون و فروشگاه های بدون عوارض در مرکز شهر و همچنین فروشگاه های بدون عوارض موجود در هواپیما وجود دارد. رزرو و بلیط فقط از طریق مرکز رزرو هواپیمایی آسیانا (8000-1588) انجام می شود.

در مورد فروشگاه های بدون گمرک پروازهای خطوط هوایی آسیانا ، سفارشات در محل در دسترس نیستند و در صورت انجام پیش خرید از طریق فروشگاه آنلاین بدون عوارض خطوط هوایی آسیانا (dutyfree.flyasiana.com) ، سفارشات قابل استفاده هستند. امکانات رفاهی L’Occitane به عنوان یک سوغات به همه مسافران ارائه می شود.

شرکت هواپیمایی آسیانا در ماه اکتبر A380 را در اطراف شبه جزیره کره و در دسامبر A380 سفر روزانه خارج از کشور را آغاز کرد و 7 پرواز داخلی و 2 پرواز بین المللی انجام داد.

خطوط هوایی آسیانا همچنین با استفاده از مسافت پیموده شده از 8 این ماه ، رویدادی را برای مشتریان با استفاده از سالن تجاری در فرودگاه بین المللی اینچئون برگزار می کند.

اعضای نقره ای که تا 30 ژوئن استفاده از نمایشگاه موجود محدود شده اند نیز می توانند از مسافت پیموده شده تا یک ماهواره استفاده کنند. مسافت پیموده شده از 3000 نفر برای هر نفر کسر می شود.
[ad_2]