پسر پیر فلسطینی با تیرکمان بچه های خود مخالف سربازان اسرائیلی است

[ad_1]

حاجی سعید آرمه (ابوالعبد) مرد 51 ساله فلسطینی که به دلیل فیلم برداری که توسط یک فیلمبردار آژانس آناتولی در حال پرتاب سنگ در کنار هم با یک جوان با تیرکمان در دستش انجام شده ، در جهان شناخته شده است ، به عنوان “پیر” مقاومت شناخته می شود.

ابول عبد ، که توسط هشام ابوشاکرا ، اپراتور آژانس آناتولی فیلمبرداری شده بود ، هنگامی که با سیگار و لیوان بر روی سر ، جلاد ، ریش سفید و تیرک در دست خود به سمت سربازان اسرائیلی سنگ پرتاب می کرد ، اظهاراتی ارائه کرد.

در حالی که آنها در اعتراض به سکونتگاههای غیرقانونی یهودیان در شهر دیر چیریر در رام الله ، کرانه باختری اشغال شده ، فلسطینی ها را با تیراندازی به گلوله پرتاب می کردند ، جهان او را تشخیص داد.

ابوالعبد 51 ساله که فلسطینیان به عنوان یک پسر پیر معرفی کردند ، روز جمعه نیز در تظاهرات در منطقه Es-Shurfe در دیر جریر شرکت کرد ، جایی که اسرائیل قصد دارد یک شهرک یهودی بسازد و همه ساکنان شهر از پیر و جوان در آن شرکت کردند.

AA

ابوالعبد با تماس با سربازان اسرائیلی بارها زندگی خود را به خطر انداخته است.

از ابول عبد که بسیار مورد تمجید کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت ، اظهار نظر شد که وی با مهارت زیادی از یک تیرکمان در کنار یک جوان فلسطینی استفاده می کند و می تواند با مانور چابکی از گلوله های سربازان اسرائیلی فرار کند.

ابوالعبد با تماس با سربازان اسرائیلی بارها زندگی خود را به خطر انداخته است.

“حفاظت از میهن نمی تواند به جوانان محدود شود”

ابول عبد در بیانیه ای درباره شرکت در تظاهرات در خانه خود در دیر شیر گفت: “دفاع از میهن را نمی توان به جوانان محدود کرد. برعکس ، تمام اقشار جامعه باید درگیر این حمایت باشند. حتی ما زنان شهر نیز درگیر این مبارزه هستیم. “گفت

ابوالعبد با بیان اینکه شرکت وی در تظاهرات فقط پاسخ طبیعی به فراخوان کشوری بود که سرزمین هایش را تصرف و تهدید به تصرف کرده بود ، گفت: “بنابراین شرکت در همه ضروری بود. سن برای دفاع از میهن هیچ ارزشی ندارد. bi. “از عبارات استفاده می کند.

پدر 9 فرزند

ابوالعبد ، پدر 9 ، شش پسر و سه دختر و پدربزرگ نوه گفت: “من و فرزندانم در کنار مقاومت در برابر نیروهای اشغالگر بودیم. برخی با فرزندان و برخی دیگر با نوه های خود در آنجا بودند. “او به صورت فرم صحبت كرد.

ابول عبد در تظاهرات احساسات خود را ابراز داشت ، جایی که از تیرکمان به این شرح استفاده کرد: “وقتی سنگ را می گیرم و آن را با تیرک به طرف دشمن می اندازم ، روحم خوشحال می شود. چون تا می توانم مقاومت می کنم. این یک احساس وصف ناپذیر است. “

ابوالعبد ، که قبلاً نه زخمی شده بود و نه بازداشت شده بود ، اما برخی از فرزندانش توسط گلوله های پلاستیکی زخمی شدند ، خاطرنشان کرد که او به “قدرت سنگ” در برابر سلاح های سربازان اسرائیلی اعتقاد داشت و موارد زیر را در مورد نسبت قدرت اضافه کرد:

“البته ، هیچ نسبت قدرت وجود ندارد ، قابل مقایسه نیست. این به دلیل تعادل نیروها ، سلاح ها و هواپیماهای بدون سرنشین که در طول درگیری گاز اشک آور به سمت ما پرتاب می کنند ، از نیروهای اشغالگر برخوردار است ، اما این همان چیزی است که ما داریم ، یک سنگ. ”

Dirilish Ertugrul هنرمند فلسطینی موسیقی سریال خود را با آهنگی که برای بیت المقدس آماده کرده سازگار می کند

جهان

Dirilish Ertugrul هنرمند فلسطینی موسیقی سریال خود را با ملودی که برای بیت المقدس آماده کرده سازگار می کند

من هرگز از میدان مقاومت کناره گیری نکرده ام. “

ابول عبد در مورد نظرات فلسطینیانی که با پیر و جوان خود از کاربران شبکه های اجتماعی شرکت کردند ، گفت: “انتفاضه سنگی را در سال 1987 تجربه کردم. در آن زمان در صف مقدم مقاومت بودم. انتفاضه سالها به طول انجامید. سپس ضدحمله ها و مقاومت مردمی ادامه یافت. لحظه ای از هیچ کدام عقب نماندم. “رتبه بندی را پیدا کنید.

ابول عبد در مورد احتمال بازداشت یا آزار و اذیت نیروهای اسرائیلی پس از توزیع تصاویر وی گفت: “من از زخمی شدن و بازداشت شدن نمی ترسم. او از هر چیزی که وارد این منطقه شود نمی ترسد. به فضل و لطف خداوند ، کسانی که آنجا هستند از هیچ چیز نمی ترسند. “از عبارات استفاده می کند.

ابوالعبد ، “کسی که از بازداشت ، زخمی شدن یا به شهادت رسیدن می ترسد ، نمی تواند کشور را نجات دهد.” گفت

تقلب افشا می شود: بیانیه مشترک اسرائیل در مورد تمرینات خلیج فارس

جهان

تقلب از راه دور است: بیانیه مشترک اسرائیل درباره تمرینات خلیج فارس

از جهان عرب می خواهد با اسرائیل عادی نشود

ابوالعبد با بیان اینکه عاشق لباس سنتی فلسطین است ، گفت: من عاشق فرهنگ و لباس سنتی فلسطین هستم. من حدود 10 سال است که این لباس را می پوشم و افتخار می کنم. به این ترتیب ، حتی قرار گرفتن در منطقه مقاومت با این لباس مقاومت است. او صحبت کرد.

ابوالعبد با تأکید بر اینکه در مناطق مقاومت در برابر نیروهای اسرائیلی همچنان ادامه خواهد داشت ، از جهان عرب خواست به مردم فلسطین که با اسرائیل می جنگند کمک کند و به جای عادی سازی با اسرائیل ، خواستار آرمان فلسطین شود.

سرانجام ابوالعبد گفت: “مردم ما که مقاومت و صبوری دارند ، با افزایش قدرت به مقاومت خود ادامه می دهند و از دفاع از کشور و سرزمین خود دست نخواهند کشید.” از عبارات استفاده می کند

اسرائیل همچنین 150 دکتار زمین متعلق به خانواده هاچی ابوالعبد ، که در شهر دیر چیریر در کرانه باختری زندگی می کرد ، تصرف کرد که در سال 1967 اشغال کرد.

بیش از 18000 یهودی در سال 2020 به مسجد الاقصی حمله کردند.

جهان

بیش از 18000 یهودی در سال 2020 به مسجد الاقصی حمله کردند.

شهرکهای غیرقانونی یهودیان و دیوار تقسیم

بیش از 250 شهرک غیرقانونی یهودیان در کرانه باختری وجود دارد که اسرائیل در سال 1967 این مناطق را اشغال کرد. بیش از 400000 مهاجر یهودی ساکن در این مکانها زندگی فلسطینیانی را که تحت اشغال در کرانه باختری زندگی می کنند ، دشوارتر می کند.

طبق قوانین بین المللی ، تمام شهرک های یهودی واقع در سرزمین های اشغالی غیرقانونی تلقی می شوند.

پس از انتفاضه آکسا (انتفاضه دوم) ، که در سال 2000 در فلسطین فوران کرد ، دولت اسرائیل ساخت “دیوار تقسیم” بین کرانه باختری و اسرائیل را در سال 2002 ، بر اساس “امنیت” آغاز کرد.

به دلیل دیوار جدایی ، نزدیک به 3 میلیون فلسطینی در کرانه باختری قادر به عبور از بیت المقدس شرقی و اسرائیل نیستند.

سربازان اسرائیلی با گلوله های واقعی و پلاستیکی و همچنین گاز اشک آور و گاهی اوقات فاضلاب تحت فشار به اعتراضات هفتگی جمعه علیه ساخت دیوار جدایی و شهرک های غیرقانونی یهودیان پاسخ دادند.[ad_2]